Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Internetinių parduotuvių nuoma

el parduotuvės nuoma

el parduotuvės nuomaVerslą internete pradėti sunku. Reikia nemažai investicijų. Dabar atrastas naujas būdas, kaip sutaupyti lėšų el. komercijos veiklai. Vietoj el. parduotuvės kūrimo kai kurie verslininkai pasirinko nuomą ir akivaizdžiai sutaupė.

Pereikime iš karto prie skaičių. Per metus už interneto parduotuvę reikia mokėti vos 468 litus (39 Lt per mėnesį). Parduotuvė normali, stilingo ir simpatiško dizaino, su visais reikalingiausiais dalykais – mokėjimais, katalogo valdymu, rinkodaros priemonėmis. Kiek kainuoja tokią parduotuvę susikurti samdant kūrėjus? 1500-5000 litų. Tikrai labai didelė investicija verslo pradžioje. Kodėl gi nepabandžius tokio dalyko, kaip internetinių parduotuvių nuoma, kol verslas „atsistos ant kojų“?

Internetinių parduotuvių nuoma yra truputį klaidinantis pavadinimas, nes paprastai nuomojamasi jau gatavą daiktą. Čia viskas kiek kitaip. Nuomojamos priemonės parduotuvei valdyti – nuo dizaino iki talpinimo serveryje. Pagal pageidavimą el. parduotuvė yra sukuriama naudojant lanksčius technologinius sprendimus, todėl jos kūrimas ilgai neužtrunka. Kai kurias el. parduotuves pavyko paleisti per 2 dienas.

Nuomojamasi ne tik techninius resursus, bet ir konsultacijos. Yra ir brangesnių nuomos planų, kur konsultacijos užima daugiau valandų, išsprendžiama daugiau techninių problemų.

Elektroninių parduotuvių nuoma Lietuvoje nėra naujas dalykas. Ši paslauga veikia jau keletą metų, tačiau verslininkai vis dar nedrįsta jos plačiau naudoti. Pagrindinė priežastis – baimė, kad po metų reikės viską kurti iš naujo. Tai nėra tiesa. Visa parduotuvės informacija lengvai eksportuojama ir importuojama į kitą parduotuvę. Viskas daroma itin lanksčiai ir profesionaliai, tad tokių techninių trukdžių bijoti nereikia. Kitas trūkumas – ne unikali išvaizda. Gali paaiškėti, kad kažkokia batų parduotuvė labai panaši į jūsų rankdarbių parduotuvę. Deja, jūs pasirinkote labai panašų dizainą, nors informacijos išdėstymas gali būti skirtingas. Čia nereiktų stebėtis, nes Lietuvoje pilna gana neprofesionaliai atrodančių el. parduotuvių, kurios per mėnesį uždirba dešimtis ar net šimtus tūkstančių. Su profesionaliu dizainu viskas daug paprasčiau ir dėl to labai jaudintis nereikėtų. El. parduotuvės nuoma reikalinga pradedantiesiems verslininkams, kurie nelabai dar suvokia el. komercijos principų. Kai užsidirbsite savo pirmąjį milijoną, galėsite susikurti nors ir auksinę parduotuvę. Kol kas ieškokite būdų, kaip sutaupyti, nes pinigų pradžioje daugiau reikia tiekimui ir reklamai, o ne el. parduotuvės išvaizdai ir „kietumui“ parodyti. Visas „kietumas“ tegul būna prekių įvairovė, aptarnavimo kokybė ir, žinoma, kaina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.