Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ne tik spintos stumdomomis durimis: slankiųjų sistemų panaudojimo galimybės ir paklausos priežastys

spintos stumdomomis durimis

spintos stumdomomis durimisMados vėjai pūsteli ne tik į mūsų garderobą – jie neaplenkia ir interjero. Daugiausia šansų čia įsitvirtinti turi  tai, kas patogu ir praktiška. Slankiosios sistemos, šiandien savo populiarumu gerokai lenkiančios įprastas varstomas duris, yra puikus pavyzdys. Štai spintos stumdomomis durimis, iš pradžių laikytos išimtinai modernaus interjero elementu, šiandien puikuojasi daugelio namuose. Stebinti neturėtų net faktas, jog močiutė iš kaimo, išmetusi savo seną sulūžusią spintą, nuspręstų įsigyti naują, ir ne bet kokią, o stumdomomis durimis! Kur slypi toks slankiųjų sistemų populiarumas ir kokiuose interjero sprendimuose pastarosios dar gali būti pritaikytos?

Privalumų ilgai ieškoti nereikia, štai pagrindiniai:

  • Sutaupoma erdvė

Slankiojančių sistemų privalumas pasireiškia žvelgiant į patį veikimo principą: durys juda horizontalioje plokštumoje, o ne atsiveria į priekį. Tad spintos stumdomomis durimis yra „nepretenzingos“ erdvės atžvilgiu: užtenka tiek vietos, kiek užima pati spinta ir nereikia papildomai sukti galvos, svarstant, ar, pavyzdžiui, netoliese stovint lova netrukdys atidarinėjant duris.

  • Džiaugiamasi ilgai tarnaujančiu daiktu

Lyginant vyrius ir varstomas sistemas ilgaamžiškumo prasme, pastarosios yra visa galva aukščiau. Aišku, reikia nepamiršti, jog spintos tarnavimas priklausys nuo gamyboje panaudotų detalių kokybės, tveriančiojo meistriškumo bei to, kaip pastaroji bus eksploatuojama – ar patalpoje ne per drėgna, ar lygios grindys, ar, galiausiai, sugebama protingai tomis durimis naudotis.

  • Didesnis saugumo garantas

Ar esate kada netyčia prisivėrę pirštus spintos durimis? Tikriausiai skaudėjo! Tokioms nelaimėms ypač „imlūs“ mažieji, smalsiai bandantys susipažinti su supančia aplinka. Spintos stumdomomis durimis padeda minėto pavojaus išvengti.

Kaip buvo užsiminta pradžioje, slankiosios sistemos gali būti panaudojamos ne vien tradicinėse rūbų spintose:

  • dėl savo paprastumo, bet kartu ir modernios išvaizdos, puikiai tinka biurų spintoms.
  • nepamainomas variantas, kai norima išnaudoti nedidelę erdvė patalpoje – taip galima įsirengti mini sandėliuką po laiptais ar netgi jaukią drabužinę.
  • gali tarnauti tiesiog kaip durys ar niša, skirianti patalpą į atskiras dalis.
  • slankiojančios durys gali būti dekoruotos pačiais įvairiausiais elementais, tad pastarosios neretai tampa ir patalpą puošiančia detale.

Nesvarbu, kur bus panaudotos slankiojančios sistemos, nusprendusieji jas pasirinkti džiaugsis ne tik interjero estetika bei šiuolaikiškumu, bet ir kasdieniu  funkcionalumu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.