Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Nestandartiniai sprendimai miegamajam ir baldų pasirinkimas

nestandartinius baldus

nestandartinius baldusKurdami būsto interjerą, itin atsakingai renkamės miegamojo baldus – ši erdvė yra asmeniškiausia patalpa namuose, reikalaujanti ne tik maksimalaus funkcionalumo, bet ir jaukumo. Miegamajame ilsimės po sunkios dienos darbų ar leidžiame laisvą laiką, skaitydami mėgstamą knygą. Viskas šiame kambaryje turi sietis su komfortu ir patogumu. Nieko keisto, kad vis daugiau gyventojų, planuodami miegamojo interjerą, galvoja apie nestandartinius baldus ir individualias baldininko paslaugas.

Svarbiausi miegamojo baldai yra patogi lova, optimalaus išplanavimo spinta, tvirta komoda ar staliukas smulkesniems daiktams laikyti. Kad išvengtumėte nesklandumų, siūlome iš anksto pagalvoti, kuriems baldams ketinate skirti didžiausią dėmesį, kokių išmatavimų produkcija jums bus reikalinga ir kur koks baldas stovės. Praktika rodo, kad standartiniai baldai gali neatitikti individualaus architektūrinio būsto išplanavimo ir negali užtikrinti maksimalaus funkcionalumo. Siekiantiems optimaliai taupyti kambario erdvę, siūlome produktyviausią sprendimą – jums bus reikalinga sienoje montuojama drabužių spinta stumdomomis durimis. Šis pasirinkimas ne tik užtikrins funkcionalų erdvės išplanavimą (ko negali užtikrinti įprastos varstomos durų konstrukcijos), bet ir padės realizuoti pageidaujamo interjero idėjas.

Itin racionaliai įvertinkite lovos dydį – natūralu, kad visi norime miegoti plačioje ir ilgoje lovoje, tačiau šis sprendimas nėra tinkamas visiems atvejams, pvz., jei jūsų miegamasis yra nedidelis, įprastų išmatavimų lova gali nenatūraliai užgriozdinti gyvenamąjį plotą, todėl negalėsite nei patogiai prieiti prie lango, spintos ar kitų baldų, nei realizuoti pasirinkto interjero vizijos. Siekdami priimti tinkamą sprendimą, pasitarkite su baldininku, kokio dydžio lova tiks konkrečioje situacijoje. Primename – miegamojo patalpa turi būti planuojama taip, kad joje būtų patogu judėti. Itin apkrauta erdvė ne tik apsunkins daiktų pasiekimą, bet ir negalės užtikrinti pageidaujamos atmosferos – toks kambarys atrodys netvarkingas ir nejaukus.

Nepamirškite ir komodų bei spintelių, kuriose galėsite laikyti smulkesnius daiktus. Jei miegamasis yra nedidelis, pagalvokite apie erdvę po lovą – galbūt čia galima įmontuoti papildomas lentynas ar stalčius, į kuriuos galėsite sudėti patalynę ar rečiau naudojamus daiktus. Dėstydami baldus, įsitikinkite, kad jie neblokuos ir netrukdys išėjimui iš kambario. Venkite aštrių kampų ir briaunų – tai ypač aktualu tuo atveju, jei miegamojo erdvė yra maža, o išėjimas iš kambario – ribotas. Kad būtumėte tikri baldų kokybe ir jų ilgaamžiškumu, bendradarbiaukite tik su žinomais gamintojais ir rinkitės tvirtas gamybines medžiagas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.