Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Padangos – ne tik vyrų reikalas

padangos

padangosMūsų dienomis vis dar gajus mitas, kad padangas tinkamai išsirinkti gali tik vyrai, o moterims tai neįkandamas dalykas. Tačiau, kai keliuose vairuojančių moterų nė kiek ne mažiau nei vyrų ir kiekvienais metais jų vis daugėja, tad savaime suprantamas dalykas, kad neretai moterims tenka rūpintis ir įvairiais techniniais transporto priemonės dalykais, vienas iš tokių – padangos ir jų keitimas.  Mūsų dienomis moterys – autoservisų ir specializuotų parduotuvių klientės – jau nieko neturėtų stebinti. Dažniausiai jos lankosi tuose autoservisuose ar autoparduotuvėse, kurios įsikūrusios netoli prekybos centrų, kuriuose apsiperkama su visa šeima. Tad važiuodamos pirkti šeimai maisto arba sau rūbų, batų ar kosmetikos, moterys kartu gali pasirūpinti ir savo automobiliu.

Vyrai tradiciškai laiko save automobilių žinovais, tad jiems nelabai rūpi autoservisų ar specializuotų parduotuvių ekspertų patarimai ar pamokymai. Labai dažnai jie užsispyrusiai gina savo nuomonę, suformuotą nuo seno ir net negirdi protingų patarimų ar naujausiais bandymais pagrįstų automobilių naujienų. Smagu, kad moterys elgiasi kitaip, labai dažnai jos šioje srityje taip pat pakankamai išprususios, tačiau nevengia ir toliau tobulėti, diskutuoti, savo informaciją lyginti su ekspertų patarimais, įsiklausyti į jų pamokymus ar tiesiog pasinaudoti protingais patarimais.

Labai dažnai autoservisų darbuotojai pastebi, kad moterys, užsukusios pas juos, jau būna paruošusios namų darbus ir žino ko joms ten reikia. Pavyzdžiui, atėjus metui keisti automobilių padangas, moterys dažniausiai puikiai žino įvairiausius padangų gamintojus bei jų siūlomą produkciją, jos netgi būna susipažinusios su atliekamais moderniais padangų testais. Dažniausiai jos būna gerai apsvarsčiusios, kokiomis sąlygomis dažniausiai važinės ir padangas renkasi, atsižvelgdamos į tai. Jeigu jos dėl ko nors abejoja, tikrai nebijo pasirodyti neišmanančios ir paklausti patarimų pas profesionalius konsultantus. Tačiau labai dažnai autoservisų vairuotojams moterų net nereikia perkalbėti ar patarinėti kažką geriau – jų sprendimai būna teisingi ir pamatuoti. O ir pačios moterys labiau pasitiki autoservisais ir jų konsultantais, negalvoja, kad jas, kaip nieko nesuprantančias, apgaus, įsiūlys nereikalingas paslaugas, ar tiesiog parduos netinkamas padangas.

Tad tokį stereotipą, kad padangų keitimas ne moterų reikalas, paneigia ne vienas autoserviso darbuotojas. Jie teigia, kad pas juos lankosi išmanančios ir apsiskaičiusios moterys, kurios padangas renkasi pagal tuos pačius kriterijus kaip ir vyrai – svarbiausia įvertindamos saugumą, o tada derėdamosis dėl finansinių klausimų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.