Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką dovanoti vyrui 50-mečio proga?

50 metų

Gimtadienis – yra ta diena, kuomet  norisi nustebinti artimąjį jubiliatą, parodyti jam meilę, rūpestį ir šilumą. O jei tai jubiliejus, norisi švęsti dvigubai smarkiau! Tokius svarbius gimtadienius kaip, pavyzdžiui, 50-metis norisi įsiminti ilgam, tad tokia proga geriausia dovanoti naujus įspūdžius, potyrius, kurie pavers jubiliejų ypatingu Jūsų dėka!

Geidžiamiausios materialios vyriškos dovanos

Bendrovė „Norstat“, apklausė pusę tūkstančio respondentų visoje Lietuvoje ir sudarė labiausiai norimų dovanų sąrašą vyrams.

Pirmoje vietoje puikuojasi bilietai į renginius, koncertus. Tokių atsakymų buvo net 46 %. Dauguma vyrų nori bent kartais išeiti iš namų ir linksmai praleisti laiką šaunių žmonių būryje klausant geros muzikos ar įdomių seminarų. Antroje vietoje – elektronikos prekės (36 %). Šioje kategorijoje pirmosiose vietose puikuojasi: mobilusis telefonas, nešiojamasis kompiuteris, išmanusis laikrodis ir dronas. Po to seka prabangios ir neįprastos grožio prekės (27 %), t. y. kvepalai, įvairūs kosmetikos rinkiniai ir pan. Tačiau, tokias dovanas reikėtų rinkti gana atidžiai, jog vyriškis neįsižeistų ar nesuprastų dovanos klaidingai.

Ketvirtoje vietoje – knygos, penktoje – maistas, t. y. saldumynai, kava, vakarienės, degustacijos ir kt. Juk ne veltui sakoma, kad į vyro širdį patenkama per skrandį. Na, ir paskutinėje vietoje, surinkusi 16 % apklaustųjų atsakymų – apranga ir avalynė. Tad jei puikiai išmanote jubiliato aprangos skonį, galite išrinkti jam tinkančius marškinius, mėgztinį ar batus.

Įspūdžio dovanos 50-mečiui

Kaip minėta prieš tai, 50-metis ypatingas gimtadienis, kuris reikalauja rimtai apmąstyti dovaną. Ar tikrai norite dovanoti materialią dovaną, kai galite jubiliatui įteikti naują potyrį, pažintį ar pan.?

Jei norite draugui padovanoti linksmą vakarą su draugais, įteikite alaus pažinimo vakarą. Dažnai apsiribojama žinojimu, kad alus gali būti tamsus arba šviesus, stiprus arba lengvas. Tačiau aluje galima aptikti daugybę skonių ir aromatų – kavos, šokolado, džiovintų slyvų, obuolių, anyžių, citrusinių vaisių ir t. t. Iš pirmo žvilgsnio, aludario žaliavų pasirinkimas alaus gaminimui yra labai ribotas – salyklas, apyniai, vanduo ir mielės yra visų alaus rūšių pagrindas, suteikiantis išvaizdą, kvapą ir skonį. Tačiau yra šimtai šviesių ir tamsių salyklo rūšių, daugiau nei penkiasdešimt įvairių apynių rūšių, besiskiriančių auginimo vieta ir apdirbimu, bei tūkstančiai mielių variacijų.

alus

50 yra išties ypatingas skaičius. Tai reiškia, jog jau esate sukaupę nemažai gyvenimiškos patirties, tačiau taip pat, kad dar daug kas laukia prieš akis. Tokia gražia proga, dovanokite vyrui skrydį oro balionu. Tai nepamirštama kelionė virš Jūsų pasirinkto miesto su oro balionu, kurį valdys profesionalas. Jei norite nustebinti, ši dovana tikrai privers atsidusti iš nuostabos ir pasigėrėjimo!

Sakoma, kad 50 medžių – dar ne miškas, 50 lašų – dar ne jūra, o 50 metų – dar ne visas gyvenimas. Tad sulaukus tokio jubiliejaus reikia dovanoti tik išties išskirtinius pojūčius. Štai vakarienė tamsoje yra unikalus projektas Lietuvoje, kurio metu lankytojai tampa visiškai akli. Restorane vyrą su antra puse pasitiks dar prie durų, kur ir prasidės naujų atradimų vakaras. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, jiedu ragaus įvairiausius patiekalus. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o svečiai pajus dar niekad nepatirtus pojūčius.

„East Island SPA“ kviečia išbandyti SPA ritualą, kur jubiliatas patirs atsipalaidavimo magiją. Iš pradžių atvykusysis bus kviečiamas pasimėgauti prabangia rožių vonia su žiedlapiais (15 min.), kur maloni šiluma, kvapai ir poveikis nuramins bei atpalaiduos. Vėliau laukia egzotinis kūno šveitimas (20 min.), kuris pašalins susikaupusias neigiamas emocijas ir leis pasijusti lyg ant sparnų. Pabaigai – aromaterapinis viso kūno aliejaus masažas (45 min.) leis pasinerti į Rytų kvapų oazę ir visiškai atsipalaiduoti.

Taigi, rinkdami dovaną 50-mečio proga vyrui, viską atsakingai apmąstykite, nepriimkite skubotų sprendimų. Tuomet dovana tikrai tiks ir patiks bei suteiks pačias geriausias emocijas!

Daugiau gimtadienio dovanų įdėjų skaitykite „Gera dovana“ tinklaraštyje: https://www.geradovana.lt/apie/tinklarastis/ka-dovanoti-vyrams-gimtadienio-proga-idejos-pagal-jubiliato-amziu

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.