Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Pirmas kreditas nemokamai išduodamas jau ir trims mėnesiams

kreditas

kreditasVis dar netenkina greitųjų paskolų bendrovių pasiūlymai? Šiuo metu pirmas kreditas nemokamai išduodamas jau ir trims mėnesiams, bet žinoma – tokią galimybę siūlo ne kiekvienas kredito teikėjas. Tokius pasiūlymus dažniausiai pateikia tos paskolų bendrovės, kurios yra didžiausios. Įprastai tokios paskolos suteikiamos net kelių metų terminui, nes vis dėlto – skolinantis didesnes sumas, jas lengviau grąžinti nei trumpalaikius kreditus. Jeigu jums tenka ieškoti geriausių paskolų pasiūlymų, tai pirmiausia reikėtų dairytis į tuos, kuriems nėra taikomos jokios palūkanos. Palyginus dabartį su ankstesniais laikais, galima matyti, kad vis daugiau bendrovių nemokamai skolina ne vienam, o jau keliems mėnesiams, bet iki šiol yra išlikęs vienas svarbus reikalavimas – klientas turi būti naujas.

Jau paskolas paėmusiems klientams nereikėtų tikėtis, kad bendrovė suteiks antrą paskolą nemokamai. Nemokamos paskolos išduodamos tik neregistruotiems klientams, kurie skolinasi pirmą kartą. Kalbant apie pirmą kreditą, tai čia itin svarbu atsižvelgti į esamą metinę palūkanų normą. Matote, jeigu jūs skolinsitės porai metų ir bus pritaikyta pirmų trijų mėnesių nemokamos paskolos akcija, tai dar nereiškia, kad taikoma metinė palūkanų norma bus maža. Daugelis vartotojų tuo ir susiklaidina – jie ima tą nemokamą kreditą net nepažiūrėję kiek palūkanų teks mokėti kai tas nemokamas terminas pasibaigs.

Imdami paskolą internetu, būtinai atsižvelkite į kreditoriaus nustatomą metinę palūkanų normą, nes vis dėlto – kai kurios bendrovės vis dar nustato maksimalias leidžiamas palūkanas, kurios apibrėžtos vartojimo kredito įstatyme. Jeigu jus domina tik geriausios skolinimosi sąlygos, tai paprasčiausiai rinkitės net ir tarpusavio skolinimo sistemas. Jose palūkanų norma ko gero yra mažiausia. Aišku, tokiose platformose skolintis gali ne visi, nes ir ten yra gana sudėtinga kreditingumo vertinimo procedūra, po kurios atmetama daug kredito paraiškų.

Verta pabrėžti, kad jeigu jūs turite kažkokį užstatą, kurį galėtumėte įkeisti skolinimosi metu, tai jums derėtų ieškoti tų kreditorių, kurie pinigus skolina būtent su turto įkeitimu, nes įprasta, kad tokie kreditoriai siūlo individualias skolinimosi sąlygas pagal turimą kliento turtą. Apžvelkite visus paskolų pasiūlymus ir nesirinkite paskubomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.