Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Apšiltiname sienų oro tarpą

sienų oro tarpo šiltinimas

sienų oro tarpo šiltinimasKam nepatinka labai daug skaityti iš karto galima pasakyti, kad sienų oro tarpo šiltinimas tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuris gali užtikrinti, kad jūsų namuose būtų šilta. Taigi yra labai svarbu, kai apšiltiname sienų oro tarpą ir kad visa tai būtų daroma kokybiškai, nedarant jokių klaidų. Kai yra naudojamos labai kokybiškos medžiagos dažniausiai yra užpildomi net sunkiai pasiekiami tarpai, kurie yra labai maži. Taigi kokios iš tiesų turi būti jūsų sienos? Taigi viena iš didžiausių klaidų, kurios yra žinomos, kad pro tarpų šiltinimas tai nėra reikalinga procedūra, kadangi ji jums nepadės. Tačiau iš tiesų yra būtina apšildyti oro tarpus, kadangi per juos į jūsų namus patenka šaltis, o tai jau yra labai blogai, kadangi jums gali būti šalta. Tokiu  būdu jūs savo namuose galėsite gyventi visą amžių ir neturėsite jokių problemų. Juk sienų oro tarpų šiltinimas neleis į jūsų namus patekti labai dideliam kiekiui kondensato, kadangi yra užpildomi visi tarpai. Taigi taip pat, kai yra atliekamas šiltinimas labai svarbu žinoti kokias medžiagas naudojant turi būti atliekamas šiltinimas, kokios medžiagos yra kokybiškos ir geriausiai pasirūpins jūsų namais. Taigi sienų tarpai turi būti tinkamai apšildomi. Tačiau klausimas kodėl praktiškai bet kuri medžiaga yra geriau, nei oras? Tokioje erdvėje kaip oro tarpai bus tiesiog neišvengiama oro cirkuliacija, šaltas oras leidžiasi į apačią, o šiltas į viršų. Stovintis oras tai yra puikus šilumos izoliatorius, o cirkuliuojantis oras tai yra šaltas vėjas jūsų namo sienose.

Taip pat blogas sprendimas yra oro tarpu padengti metaliniu tinklu, kadangi tinklas labai greitai pradės rūdyti dėl greitos drėgno oro cirkuliacijos. Jei jūsų sienos konstrukcija yra su 5 cm oro tarpais ir jums jau atsibodo šiltinimo metu mokėti tūkstančius už šildymą tokiu atveju apšiltiname sienų oro tarpą ir tai garantuos, kad jūsų namuose bus kur kas šilčiau. Ar jūs gyvenate daugiaaukščiame name ar atskirame name gamtos apsuptyje, vasaros įkarštis tai yra pats tinkamiausias laikas užsiimti savo namo šiltinimo darbais, jei jūs to dar nepadarėte anksčiau. Juk pačios populiariausios ir mums įprastinės oro tarpų šiltinimo technologijos jokiu būdu negali būti suderinamos su lietumi arba šalčiu. Taigi reikia žinoti kaip jūsų namas gali būti aprengtas į šiltą megztinį. Jei reikia, kad būtų atliekamas šiltinimas tokiu atveju jis turėtų būti atliekamas tik iš išorės. Iki šiol galima sutikti tam tikrus ginčus kaip geriau turėtų būti atliekamas jūsų namo sienos šiltinimas. Juk tai yra labai geras pasirinkimas, kuris jums gali padėti neleisti labai daug pinigų apšildant savo namus.

Vienas iš svarbiausių neigiamų personažų, kuris yra visada prisimenamas, kai apšiltiname sienų oro tarpą tai yra  rasos taškas. Iš tiesų tai yra tik temperatūra, kuriai esant pradeda kondensuotis drėgmė. Tai vyksta beveik tokiu pat būdu kaip ir kitose vėsiose patalpose, pavyzdžiui, vonios kambaryje, po maudynių duše. Yra teigiama, kad optimalus drėgmės lygis jūsų namuose tai 55 procentai. Juk jūs tikrai nenorite, kad pradėtų kauptis drėgmės lašai. O jei taip nutiktu, kad šiltinimas būtų atliekamas tik iš vidaus ši problema gali tik labiau pablogėti. Juk kas gi nutinka, kai ant  vidinio sienos paviršiaus yra  montuojamas šilumą izoliuojantis sluoksnis. Šiluma, kuri yra patalpoje nustoja šildyti sieną. Ir tada net ir anksčiau sausa buvusi siena gali tapti drėgna.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.