Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ar sekso lėlės skirtos tik vienišiems vyrams?

Įprasta manyti, kad sekso lėlė yra tik vienišiems vyrams skirta pramoga ir seksualinio pasitenkinimo būdas. Taip, iš tiesų mintis įsigyti tikrovišką lėlę dažniausiai kyla sekso partnerės neturintiems vyrams. Tačiau tai anaiptol nėra taisyklė be išimties. Sekso lėlė kartais pasirenkama ir esant visiškai kitoms aplinkybėms.

Sekso žaidimai trise

Turintiems nuolatinę partnerę vyrams tikroviška sekso lėlė gali tapti seksualinių žaidimų dalyve. Tai renkasi poros, norinčios paįvairinti savo seksualinį gyvenimą naujais potyriais. Beje, kartais vyrų noras išbandyti seksą trise dalyvaujant dar vienai moteriai būna nepriimtinas jų antrosioms pusėms, nes asocijuojasi su neištikimybe. Sekso lėlė šią problemą puikiai išsprendžia. Kad ir kokia tikroviška ji bebūtų, moterys sekso su lėlė nevertina kaip neištikimybės ir daug mieliau sutinka į miegamąjį įsileisti silikoninę gražuolę, nei tikrą moterį. Žinoma, tokie žaidimai priimtini ne visoms poroms, tad planuojant santykius trise prieš įsigyjant sekso lėlę rekomenduojama šią temą aptarti su partnere.

Laikinas partnerės pakaitalas

Gyvenimas kupinas įvairiausių situacijų. Turintys antrąją pusę vyrai kartais išvyksta į ne dienos ar dviejų trukmės komandiruotes ar susiklosčius kitoms aplinkybėms net ir poroms tenka kurį laiką būti skiriamiems atstumo. Esant tokioms situacijoms visiškai nebūtina kęsti seksualinių santykių nepriteklių. Šiais atvejais sekso lėlė tampa laikinu partnerės pakaitalu ir suteikia tokį patį pilnavertį seksualinį gyvenimą kaip ir šalia būnanti antroji pusė.

Eksperimentavimas turint antrąją pusę

Ne paslaptis, kad turintys antrąją pusę vyrai kartais paskęsta rutinoje ir trokšta naujų potyrių. Apie norą išbandyti naujas sekso pozas ar pavyzdžiui, analinį seksą ne tik nedrąsu pasakyti partnerei, bet ir patiems vyrams kyla abejonių ar tai geras sumanymas. Tokiems eksperimentams ir seksualinių fantazijų išbandymui puikiai tinka sekso lėlė. Naujus sekso malonumus patyrus su tikroviška silikonine lėle belieka nuspręsti ar naujais pojūčiais norisi mėgautis ir su partnere.

Susijaudinimo skatinimas

Nepakankamas vyro susijaudinimas prieš lytinį aktą yra ne tokia ir reta problema porų seksualiniame gyvenime. Ir tai visiškai nereiškia, kad partnerė jam nepatraukli. Kartais nesugebėjimą atsipalaiduoti įtakoja stresas, psichologinė įtampa, nuovargis. Tokiais atvejais vyrams padeda papildomas susijaudinimo stimuliavimas. Ir sekso lėlė čia taip pat gali duoti naudos. Beje, net nėra būtina turėti su ja lytinių santykių. Kartais gundančiais apatiniais aprengta ant fotelio sėdinti tikroviška sekso lėlė tampa būtent tuo prieskoniu, kurio trūko iki pilno susijaudinimo.

Geresnis pasirinkimas nei vienadieniai santykiai

Ar vyrus, kurie sugeba kone kasdien turėti naują sekso partnerę galima vadinti vienišais? Teoriškai galbūt taip, tačiau praktiškai juk jie nėra vieniši! Tad kalbant apie šią grupę vyrų, sekso lėlė yra geriausia alternatyva. Vienadieniai lytiniai santykiai sukelia lytiniu keliu plintančių ligų riziką bei apsunkina gyvenimą nuolatinėmis paieškomis. Tuo tarpu sekso lėlė dovanoja visus pageidaujamus malonumus saugiai, bet kada ir be papildomų išlaidų.

Sekso lėlė – tai ne vien vienišo vyro gyvenimo palydovė. Kaip jau aptarėme, aplinkybės gali būti ir visiškai kitokios. Bet kuriuo atveju svarbiausia, kad sekso lėlė teiktų džiaugsmą, malonumą ir atneštų spalvų į vyro (o kartais ir ne tik) gyvenimą. Tam, kad ji suteiktų tik geriausius pojūčius, rinkitės tik aukštos kokybės silikonines lėles, kurios praktiškai gali atstoti tikrą moterį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.