Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Artimųjų netektis: rinkitės laidojimo paslaugų įmonę atsakingai

laidotuvės

laidotuvėsDažniausiai rinkdamiesi prekes ar paslaugas ieškome kokybės ir kainos optimaliausio santykio. Ne išimtis ir laidojimo paslaugos. Tik šis momentas dažniausiai būna gerokai sudėtingesnis, nes, prislėgtam netekties žmogui,  išties būna sunku priimti reikiamus ir racionalius sprendimus.  Kad galėtumėte visa širdimi gedėti artimo žmogaus, atiduokite visus atsisveikinimo su juo rūpesčius laidojimo paslaugų specialistams. Šį kartą apie tai ką jums gali pasiūlyti ir pagelbėti sunkią valandą laidojimo namai Vilniuje ir į ką derėtų atkreipti dėmesį.

Pirmas klausimas, kurį turi išspręsti mirusiojo giminaičiai: pašarvoti ir laidoti velionį įprastai ar kremuoti jo palaikus prieš laidojimą?  Vieni laidojimo namai siūlo tik įprasto šarvojimo bei laidojimo paslaugas, kiti – visas įmanomas paslaugas. Su tuo susidūrę laidojimo įmonių klientai sako, jog pasirinkę atsisveikinimo su velioniu organizatorius, kurie siūlo visus patarnavimus, sutaupysite laiko ir dažnai piniginių lėšų. Nors žmogaus mirtis yra labai skausmingas dalykas, tačiau net ir tokį verslą plėtojantys verslininkai taiko įvairias nuolaidas, užsakius didesnį paslaugų paketą. Todėl vienuose laidojimo namuose gauti visus reikiamus atributus: drabužius, karstą, urną, žvakes, kryžius, gėles ir kt. yra labai svarbus ir skausmingus rūpesčius lengvinantis dalykas.

Kitas svarbus žingsnis – palyginti net keletos įmonių teikiamas kainas. Jeigu artimas žmogus sunkiai serga ir tikrai žinote, jog greita jo netektis yra neišvengiama, nevenkite pasidomėti laidojimo namų paslaugomis iš anksto. Šiame etape laidojimo namai Vilniuje yra gana dėkingas reiškinys. Be abejonės,  šalies sostinėje visuomet bus didžiausias pasirinkimas tokias paslaugas teikiančių organizacijų. Todėl velionio laidojimas atsakingai tam pasiruošus ir pasirinkus tinkamiausius paslaugų teikėjus, gali tapti mažiau skausmingas ir varginantis.

Kaip žinia, net ir tokias paslaugas, kaip žmogaus laidojimas, šiomis dienomis daugelis sprendžia internetu. Tai visiškai suprantamas ir natūralus technologijų pasaulio reiškinys. Visgi, išsirinkę laidojimo namus internetu, prieš priimdami galutinį sprendimą,  būtinai apsilankykite juose gyvai. Paprašykite parodyti šarvojimo sales, detaliau papasakoti,  kaip bus organizuojamas visas laidotuvių procesas, pasiteiraukite ar įmonė turi higienos pasus. Į pastarąjį aspektą tikrai nederėtų numoti ranka, kad ir kaip stipriai jus slegia netekties skausmas. Higienos pasai užtikrina, jog velionio paruošimas, laikymas, balzamavimas bus atlikti nepriekaištingai ir profesionaliai.

Galiausiai, aptarus visas norimas paslaugas ir išlaidas, paprašykite tai patvirtinančios sąmatos. Tokiu sunkiu jums gyvenime momentu nenumatyti nesklandumai ar neva būtini pakeitimai ir išlaidos, tikrai yra nepageidautini. Atminkite, jūs turite teisę atsisveikinti su velioniu bei gedėti ramiai ir be jokio pašalinio streso.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.