Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Baidarių pasiūlymai kiekvienam pagal poreikius ir pomėgius

baidariu pasiulymai

 baidariu pasiulymaiLaisvalaikis gamtoje patinka beveik kiekvienam, tačiau labai skiriasi tai, kaip tai suprantame. Vieni nori komforto, tylos ir gryno oro, kiti – aktyvios veiklos ir naujų nuotykių. Nuostabu tai, kad visi gali rasti sau malonų būdą pailsėti ir nereikia „išradinėti dviračio“ patiems. Pavyzdžiui, baidariu pasiulymai yra lanksčiai pritaikyti klientams, turintiems skirtingus pomėgius bei galimybes.

Išvystytas paslaugų komplektas

Pasirinkus žygį baidarėmis galima pailsėti, pasigrožėti gamta ir ramiai praleisti laiką su draugais. Lygiai taip pat įmanoma ir išbandyti savo jėgas, pasportuoti ir gauti daug adrenalino. Viskas priklauso nuo maršruto ir oro sąlygų. Svarbiausia yra žinoti, kokio poilsio pageidaujate. Baidarių nuomotojai jau senai yra išplėtę savo paslaugų komplektą: parenka maršrutus, prižiūri stovyklavietes kelių dienų žygiui, gali pasiūlyti nakvynę sodybose. Nekalbant jau apie konsultacijas, patarimus, aprūpinimą reikiamu inventoriumi: gelbėjimosi liemenėmis, neperšlampamais maišais, papildomomis sėdynėmis baidarėse vaikams. Viskas yra paruošta žygeivių patogumui ir saugumui. Žygių baidarėmis organizatoriai apgalvoja visas detales, patys išbando parinktus maršrutus, puikiai perpranta žadančių plaukti pasiruošimą ir pajėgumą.

Sezonų kaita – ne kliūtis

Dabar vis dažniau galima išgirsti apie keliones baidarėmis ne tik vasarą. Tai nulėmė ir šiltesnės žiemos, ir žmonių pageidavimai. Be abejo, labai šaltą žiemą, kai viskas užšąla, baidarėmis keliauti nepavyktų, bet jau ne viena žiema savo oru yra panašesnė į žvarbų rudenį. Taip pat reikia pastebėti, kad ilgainiui išaugo baidarių entuziastų, kurie nori stipresnių pojūčių už ramų plaukimą karštą vasaros dieną, skaičius. Daugiau patirties turintys žygeiviai pageidauja plaukimo maršrutų su kliūtimis,  sraunesnių upių, kai kurie pasiryžta išbandyti kelių dienų žygį ir nakvynę gamtoje žiemos sezonu. Tam reikia ilgiau ir stropiau ruoštis, tačiau patirti nuotykiai tikrai neapvils.

Planuokite vasaros nuotykius

Tai, kad žiema įpusėjo, dar nereiškia, jog reikia galvoti tik apie ekstremalius išbandymus su baidarėmis šaltuoju sezonu. Pats laikas su draugais planuoti pavasario ar vasaros žygius. Pasitarkite, kur ir kaip norėtumėte plaukti baidarėmis, pasiderinkite datas, pasiskambinkite ir pasikonsultuokite su baidarių žygių organizatoriais. Gal Jums bus pasiūlytas vienos dienos maršrutas, kurį įveikę apsistosite sodyboje su patogia nakvyne ir pirties malonumais. O gal norėsite suplanuoti kelių parų žygį su iššūkiais plaukime, nakvyne palapinėse ir laužo kaitroje gamintomis vakarienėmis? Kuo anksčiau planuosite, tuo didesnį pasirinkimą turėsite. Nelaukite paskutinės dienos ir planuokite vasaros nuotykius jau dabar.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.