Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Dantų protezavimo procedūros eiga

dantys

dantys Graži ir spindinti šypsena – kiekvieno žmogaus puošmena ir geros savijautos garantas. Deja, ne visuomet įmanoma tokią šypseną turėti su natūraliais dantimis. Tuomet vienintelė išeitis yra dantų protezavimas, kuris dėka šiuolaikinių technologijų ir medicinos pažangos yra gana nesudėtinga ir neskausminga procedūra. Priklausomai nuo dantų būklės odontologai parenka pacientui tinkamiausią protezavimo būdą – išimamus, fiksuotus, tiltinius protezus arba dantų vainikėlio protezavimą. Odontologas jau pirmos konsultacijos metu galės nuspręsti kurį protezavimo būdą geriausia taikyti. Jei norite profesionalaus aptarnavimo ir aukščiausios kokybės paslaugų, kreipkitės tik į patyrusius specialistus. Aukšta kvalifikacija ir ilgamete patirtimi pasižymi Senojo Bokšto klinikos odontologai, kurių kontaktus galite rasti internetinėje svetainėje sbklinika.lt . Taip pat galite susipažinti su dantų protezavimo procedūros eiga.

  • Rentgeno nuotrauka

Pirmos konsultacijos metu dažniausiai atliekama panoraminė arba tik viršutinio/ apatinio žandikaulio nuotrauka. Įvertinęs ją gydytojas odontologas sudaro protezavimo planą.

  • Dantų gydymas

Esant poreikiui, planuojamiems protezuoti dantims atliekamas gydymas. Taip pat gali būti taikomas endodontinis (šaknų, dantų kanalų) gydymas, kai pasirenkamas dantų vainikėlio arba tiltinio dantų protezo variantas.

  • Dantų antspaudų nuėmimas

Naudojant žandikaulio formos maketą ir antspaudinę medžiagą pagaminami dantų antspaudai. Pagal juos gaminami protezai, dantų vainikėlis ar vieno danties protezas.

  • Protezų pritvirtinimas

Protezų tvirtinimo būdas priklauso nuo protezų rūšies. Fiksuojami protezai yra neišimami, todėl jie tvirtinami specialia medžiaga. Išimamų protezų tvirtinimui naudojami kabliukai, kurie fiksuojami prie atraminių dantų. Dantų vainikėlis tvirtinamas ilgalaike medžiaga prie danties ar jo likučio.

Kaip matote, dantų protezavimo eiga yra pakankamai nesudėtinga. Priklausomai nuo dantų būklės ir protezų rūšies dantų protezavimui atlikti gali reikėti nuo kelių iki keliolikos apsilankymų pas odontologą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.