Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Darbo skelbimai visoje Lietuvoje

Jei nesate vienas iš nedaugelio laimingųjų, turinčių labai paklausią profesiją, naujo darbo paieška gali būti sudėtinga ir varginanti patirtis. Darbo paieškas galite palengvinti, jei naudosite aktyvias naujo darbo paieškos strategijas, o šiame straipsnyje pateikti naujo darbo paieškos patarimai tinka visiems darbo ieškantiems asmenims – nuo pradedančiųjų iki patyrusių kandidatų, kuriems reikia greitai atnaujinti žinias. Taigi, jei jus domina darbo skelbimai visoje Lietuvoje, dabar būtų pats metas susipažinti su keliais praktiškais patarimais.

Išsiaiškinkite, ko norite

Prieš pradėdami darbo paieškas, skirkite laiko apmąstyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei tai, kokį darbą mėgstate dirbti. Kuo geriau pažinsite save, tuo didesnė tikimybė, kad rasite naują darbą, kuris teiks jums didesnį pasitenkinimą. Ko norėtumėte darbe? Kas svarbiausia – pareigos, pinigai, paaukštinimas, pats darbas, vieta ar įmonės kultūra?

Ištirkite savo tikslines įmones

Kai jau žinote, ko norite, laikas išsiaiškinti, ko nori įmonės, į kurias kandidatuojate. Turėtumėte pasinaudoti internetu ir peržiūrėti informaciją apie jus dominančias įmones. Tai padės jums pajusti įmonės kultūrą, išsiaiškinti, kokius klausimus darbdaviai dažniausiai užduoda per pokalbius, ir net sužinoti, kokį atlyginimą greičiausiai gausite.

Pritaikykite savo gyvenimo aprašymą kiekvienai darbo vietai

Jūsų gyvenimo aprašymas vis dar yra vienas svarbiausių darbo paieškos įrankių. Vienas iš geriausių patarimų ieškant naujo darbo – parengti į pasiekimus orientuotą gyvenimo aprašymą, į kurį būtų įtraukti kiekybiškai įvertinami pasiekimai, susiję su darbu, į kurį pretenduojate.

Padarykite save akivaizdžiai tinkamu. Išstudijuokite žodžius ir frazes, kurie vartojami darbo aprašyme? Būtinai įtraukite juos į savo gyvenimo aprašymą (žinoma, jei turite tos patirties). Pritaikykite savo gyvenimo aprašymą kiekvienai darbo vietai – įdarbintojas per kelias sekundes, pažvelgęs į jūsų gyvenimo aprašymą, turėtų suprasti, kad turite įgūdžių, kurių jis ieško.

Sukurkite savo internetinį „prekės ženklą“

Sukurti savo prekės ženklą paprasčiausiai reiškia parodyti savo žinias ir aistrą internete, kur internete ieškantys darbdaviai gali jas rasti. Dauguma įdarbintojų naudoja LinkedIn kaip pagrindinę paieškos priemonę, todėl jei esate profesionalas, turite išnaudoti visus LinkedIn privalumus. Tai puikus šaltinis, padedantis rasti jus dominančiose įmonėse dirbančių žmonių, taip pat padedantis save rasti įdarbintojams, kurie siūlo atitinkamas laisvas darbo vietas.

Pasiruoškite visiems darbo pokalbiams

Prieš tai, kai būsite pakviesti į pirmąjį pokalbį, parenkite atsakymus į dažniausiai pasitaikančius pokalbio klausimus, o paskui juos praktikuokite – geriausia, kad tai būtų daroma naudojant imitacinio pokalbio techniką su draugu ar kt. Kuo geriau būsite pasirengę pokalbiui, tuo patogiau jausitės – ir tuo didesnė tikimybė, kad jums pasiseks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.