Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Drabužių sluoksniavimas: patarimai, kurie padės išmokti sluoksniuoti

Ar žinojote, kad drabužių sluoksniavimas – tai ne tik būdas išlikti šiltai, tačiau tai taip pat yra ir priemonė pabrėžti savo stilių, suteikiant jam daugiau originalumo ir žavesio? Vis dėlto drabužių sluoksniavimas gali būti pakankamai sudėtingas, nes gali suteikti papildomos apimties, kurios mums dažnai nereikia. Tačiau jei drabužius išmokstame sluoksniuoti teisingai, sluoksniavimą galime naudoti labai įvairiems tikslams, pvz., kad atrodytume lieknesnės, aukštesnės ar paslėptume tam tikras savo kūno dalis, kuriomis nepasitikime. Todėl atėjo metas susipažinti su keliais drabužių sluoksniavimo patarimais, padėsiančiais jums lengviau įvaldyti šį meną.

Kodėl verta sluoksniuoti drabužius?

Visų pirma jums gali kilti klausimas, kodėl gi verta sluoksniuoti drabužius ir ar tikrai jums reikėtų skirti papildomą laiką ir pastangas mokymuisi sluoksniuoti? Tačiau drabužių sluoksniavimas turi ne vieną privalumą.

Pagyvinamas įvaizdis

Drabužių sluoksniavimas gali būti labai puikus būdas siekiant pagyvinti savo įvaizdį. Sluoksniuodamos drabužius galite sukurti daugybę naujų ir įdomių įvaizdžių – ir visą tai galite pasiekti naudodamos savo jau turimą garderobą.

Šiltam orui skirtus drabužius galite dėvėti ilgiau

Kas gi nemėgsta vasariškų drabužių? Tačiau, deja, bet vasaros malonumais pasimėgauti mes galime vos kelis mėnesius per metus. Laimei, savo mėgstamą vasarinę suknelę atvėsus orams vis dar galite dėvėti, jei pasitelkiate drabužių sluoksniavimą. Tam tereikia pridėti kelis papildomus sluoksnius, padedančius jums išsaugoti šilumą ir jaukumą.

Galite atrodyti aukštesnė ir lieknesnė

Suprantama, kad tai nėra būtina ir galbūt tai netgi nėra jūsų tikslas. Tačiau jei vis dėlto būna dienų, kai norite atrodyti aukštesnė ir lieknesnė, naudojant ilgesnių drabužių sluoksnius galima veiksmingai sukurti aukštesnės figūros iliuziją.

Kaip sluoksniuoti drabužius?

Kai jau susipažinote su priežastimis, kodėl kiekvienai iš mūsų galėtų būti verta išmokti tinkamai sluoksniuoti drabužius, atėjo metas susipažinti ir su praktiniais drabužių sluoksniavimo patarimais.

Eksperimentuokite su proporcijomis

Drabužių sluoksniavimas – tai puikus būdas į savo įvaizdį įnešti daugiau įdomumo ir galbūt netgi netikėtumo. Pavyzdžiui, ant tradicinių baltų marškinių galite užsimesti trumpesnį megztinį, iš po kurio išlystų jūsų marškiniai – tiek rankovių, tiek ir liemens bei kaklo srityse.

Sutelkite dėmesį į audinius

Vienas iš būdų, kaip galėtumėte užtikrinti, kad drabužių sluoksniavimas atrodys tinkamai, yra šiam tikslui naudoti skirtingas medžiagas. Pavyzdžiui, ant medvilninių marškinių galite užsivilkti vilnonę liemenę arba megztinį. Skirtingų medžiagų ir tekstūrų pagalba jūsų įvaizdis akimirksniu taps stilingas ir traukiantis akį.

Neprivalote laikytis tradicinių sluoksniavimo būdų

Suprantama, kad gali būti įprasta savo mėgstamą megztinį užsimesti ant marškinių, bet galbūt kartkartėm vertėtų pasielgti ir atvirkščiai? Juolab, kad šiandien marškinių dėvėjimo ant megztinio koncepcija nebėra neįprastas stiliaus sprendimas.

Ilga liemenė yra pagrindinis sluoksniavimo elementas

Ilga liemenė be rankovių yra nuostabus būdas drabužius sluoksniuoti bet kuriuo metų laiku, tačiau toks sprendimas yra ypač naudingas pavasario ir vasaros sezonais, kai galbūt norite savo įvaizdžiui suteikti papildomų sluoksnių, tačiau nenorite per daug papildomos šilumos.

Dėvėkite trumpesnį paltą ant ilgesnės viršutinės dalies

Greičiausiai esate pratusios dėvėti paltą, kuris yra šiek tiek ilgesnis už jūsų suknelę ar kitą ilgesnį po paltu dėvimą drabužį. Tačiau nepamirškite, kad trumpesnį švarką dėvėti ant ilgesnio viršutinio drabužio taip pat yra geras sprendimas norint pažaisti aprangos proporcijomis. Be to, tai gali būti puikus būdas savo pilvukui paslėpti, nes skirtingi drabužių ilgiai padeda lengviau užmaskuoti kūno vietas, dėl kurių nesijaučiate pasitikinčios savimi. Taigi, mėgstate ilgus baltus marškinius? Užsimeskite ant jų trumpesnį džinsinį švarkelį, derančias kelnes ir sportbačius. To visiškai pakaks, kad atrodytumėte nepriekaištingai!

Išbandykite suknelę ant kelnių

Suknelė ant kelnių? Taip, jūs supratote visiškai teisingai! Net jei iki šiol ir norėdavote tai išbandyti, tikriausiai save nuo šios minties atkalbėdavote, nes buvote įsitikinusios, jog tai nėra madinga? Tačiau iš tikrųjų suknelė ant kelnių yra labai madingas ir tarsi nesenstantis mados sprendimas. Tad jei pasirinksite ilgą baltą marškinių tipo suknelę ir dėvėsite ją ant siaurų šviesiai mėlynų džinsų, kartu priderindamos sandalus bei rankinę, sukursite nuostabų įvaizdį.

Marškinius dėvėkite palaidus

Jei ketinate sluoksniuoti savo drabužius, turėtumėte pasirūpinti, kad jūsų drabužių sluoksniai matytųsi. Vietoje to, kad susikištumėte marškinius į kelnes ir ant jų užsimestumėte megztinį, palikite marškinius palaidus. Taip sukursite labai šiuolaikišką ir stilingą įvaizdį.

Padvigubinkite viršutinius drabužius

Ar kada nors buvote pagalvojusios, kad galite dėvėti du viršutinius drabužius vienu metu, tokiu būdu sukurdamos šiltą ir elegantišką įvaizdį? Pavyzdžiui, po ilgesniu vilnoniu paltu galite dėvėti „moto“ striukę, kurios apykaklę paliktumėte virš vilnonio palto apykaklės. Lygiai taip pat jūs galite pasirinkti marškinius, ant jų megztinį ir galiausiai ilgą liemenę su paminkštinimu. Todėl jei jums kils mintis marškinius, liemenę ir pūkinį paltą, prie kurio derintumėte džinsus, batus ir rankinę, dėvėti kartu – galite drąsiai tai padaryti!

Sluoksniuokite mezginius

Jei sluoksniuosite megztus drabužius, galite lengvai suteikti sau daugiau šilumos, tokiu būdu išvengiant palto būtinybės. Pavyzdžiui, savo mėgstamą pončą galite dėvėti ant marškinių, megztinio su kaklu ar golfo, priderinant aptemptas kelnes ir patogius batelius.

Nedėvėkite per daug didelių drabužių kartu

Jei sluoksniuojate, labai tikėtina, kad norėsite išsaugoti šilumą ir galbūt sukurti aukštesnį ir lieknesnį įvaizdį. Taigi, galvodamos, kaip sluoksniuoti savo drabužius, būtinai pasistenkite išlaikyti aprangos proporcijas ir jokiu būdu nesirinkite per daug didelių apimčių drabužių sluoksnių.

Pasirinkite paruoštą sluoksniuotą aprangą

Vienas iš labai paprastų būdų sluoksniuoti drabužius yra pasirinkti viršutinę dalį, suknelę ar kombinezoną, kuriame jau yra sluoksniavimo požymių, pvz., tai gali būti marškinėliai su sluoksniuotu apvadu.

Diržą galite dėvėti ant visko

Kai kuriate skirtingus įvaizdžius, diržas gali labai veiksmingai pasitarnauti – ypač sluoksniuojant drabužius. Jei sluoksniavimo metu pastebite, kad jūsų apranga atrodo šiek tiek beformė ar suteikianti per daug apimties, pabandykite viską apjuosti diržu ir pažiūrėkite, ar tokiu būdu drabužiai labiau priglus. Todėl net jei iki šiol diržas nebuvo dažna jūsų kasdienio įvaizdžio detalė, pradėjus dažniau sluoksniuoti drabužius šio galingo aksesuaro atsisakyti tikrai nevertėtų.

Užsimeskite šaliką

Šalikas yra dar vienas nuostabus mūsų įvaizdžio elementas, kuriuo galima lengvai papildyti bet kokią aprangą, lengviau paslepiant pilvuką, suderinant aprangos spalvas ar savo įvaizdžiui suteikiant daugiau įdomumo ir išskirtinumo. Pasirinkusios ilgą lengvą megztinį, paltą, kelnes, batelius ir šaliką, sujungiantį vienodos spalvos megztinio ir batų spalvą su besiskiriančia palto spalva, tikrai nesuklysite.

Pabaigai

Suprantame, kad patarimų buvo pateikta daugybė ir galbūt iš pirmo žvilgsnio drabužių sluoksniavimas jums pasirodė pernelyg sudėtingas ar netgi neįveikiamas. Tačiau supraskite, kad jums nebūtina taikyti absoliučiai visus šiuos patarimus. Jei jus visgi domina drabužių sluoksniavimas, tiesiog atsižvelkite į pateiktas gaires ir turėkite tai omenyje, kai nuspręsite, jog atėjo diena paįvairinti savo įvaizdį ir suteikti jam daugiau originalumo bei žavesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.