Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Elektrinių  paspirtukų psichozė ir gendančios Xiaomi paspirtukų dalys

elektriniai paspirtukai

elektriniai paspirtukai

Taigi, 2018 m. prasidėjo Xiaomi paspirtukų karštinė, revoliucija ir deficitas, šie metai jau nebėra metai kurie galėtu mus stebinti elektriniais automobiliais ir be abejo  elektriniais paspirtukais, bet elektrinių paspirtukų ypač Xiaomi poreikis išaugo tiesiog rekoridškai, Kodėl?

1. Xiami paspirtukas yra pigus, €300-400, už tokią sumą nežinia ar nusipirktum padorų dviratį.
2. Jis stebėtinai greitai pasiekia savo maksimalų greitį (25hm/h).
3. Jis turi pripučiamas padangas (8 1/2×2) kurios suteikia labai daug komforto lyginant su konkurentais.
4. Jis atrodo stilingai.

Reikia atsižvelgti į tai, kad jei jis kainuotu ženkliai daugiau nei €400 2,3,4 punktai tiesiog būtų būtinybė, bet šiuo atveju galiu pripažinti, kad jis kainos ir kokybės atžvilgiu yra aukso vidūris kuris oi kaip genda..

Vieną dieną važiuodamas iš darbo namo matai kaip tave sėdinti kamštyje lenkia vaikinas/mergina stilingai riedantis elektriniu paspirtuku, grįžti namo „pagooglini” pasikalbi su kolegom ir paskaičiavęs atsiperkamumą apsisprendi ir užsisakai elektrinį paspirtuką motyvuodamas tuo, kad jis atsipirks per 2mėn. (nors tiesiog taip nori to žaislo, kad nebegali)

Po savaitės ar mėnesio galų gale jis atkeliauja, tu jį išpakuoju per visai kitą galą nei reikėtų ir keturiems varžtams prisukti ieškai instrukcijos, galu gale viską prisuki, nuklijuoji apsaugines etiketes ir štai – tavo stilingas elektrinis paspirtukas, nekantraudamas išleki lauk jį išbandyti ir štai tau pirma staigmena – kliba vairas, paspirtukas naujas, o vairas jau kliba – neįtikėtina.

Na iš tiesų tai nieko baisaus, reikia suprasti, kad paspirtuką surinkinėja konvejerio principu, fabriko darbuotojai juos tiesiog surenka prisuka, kad jis būtų viename kūne, bet prieš eksploatacija pats privalai pasitikrinti ar viskas prisukta pakankamai, kaip pavyzdžiui vairo sulenkimo mechanizmas, tau tam reikia penkto dydžio šešiakampio rakto ir aštunto ir dešimto dydžių paprastų raktelių, šešiakampiu raktu reikia priveržti vairo vyrių varžtus, o su aštuntu ir dešimtu raktais reikia priveržti liežuvėlį taip, kad vairo sulenkimą būtų sunkoką užrakinti, ir viskas, klibėjimas dingsta bent jau savaitei, po to niekur nepabėgsi nuo to, kad metalinis liežuvėlis dyla ir atsiranda tarpelis kurį puikiai užpildo xiaomi paspirtuko vairo tarpinė.

Taip pat nuvažiavęs jau gerokai virš 300 km. pastebi, kad galinė LED lemputė “gabaritas” nebešviečia, nes nuo purvasargio vibracijos nusitrynė lemputės laidas, reikėjo laiku nusipirkti LED lemputės apsaugą.

Ir ateis laikas kada Xiaomi paspirtuko kameros prakiurs viena po kitos dėl poros priežasčių, arba dėl to, kad kameros slėgis yra mažesnis nei keturios atmosferos arba dėl to, kad xiaomi paspirtuko padanga bus tiesiog sudilusi ir ją reikės keisti į naują.

Taigi, tai yra xiaomi paspirtukų dalys kurias reikia įsigyti kartu su Xiaomi paspirtuku:

1. 0,4mm. dydžio vairo sulenkimo tarpinė.
2. Purvasargio LED žibinto apsauga.
3. Atsarginės xiaomi paspirtuko padangos
4. Atsarginės xiaomi paspirtuko padangos kameros

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.