Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Geriausios dovanos merginai

Dovanos merginai

Dovanos merginaiMerginos ar moterys, galvodamos apie save bei savo drauges, paprastai įsivaizduoja, kad kam jau kam, o dailiosios lyties atstovei išrinkti dovaną tikrai nėra sudėtinga. Vaikinams taip neatrodo! Jie suka ratus parduotuvėse, konsultuojasi su sesėmis ar mamomis ir net skaito moteriškų naujienų internetinius portalus, kad sugalvotų, kuom pradžiuginti savo mylimąją. Šiek tiek norime palengvinti vyrišką dalią, todėl pateikiame neilgą sąrašą dovanų, kurias gavusios merginos išties apsidžiaus.

Kosmetika. Visai nesvarbu ar jūsų antrajai pusei 20 ar 40 metų, visos moterys mėgsta kosmetiką. Tiesa, vyrams ši grožio sritis – painus ir klaidus miškas, todėl, prieš perkant kosmetiką, reikėtų paklausti savo merginos, ko ji norėtų arba leisti jai išsirinkti pačiai. Visgi, jei norite ją nustebinti, reiktų atminti vieną dalyką – gera kosmetika yra brangi, todėl šioje vietoje nereiktų taupyti. Be to, pravartu žinoti, kad dovanos merginai neturėtų asocijuotis su jos trūkumais, tai reiškia, kad jokiu būdu negalima dovanoti šampūno nuo pleiskanų, anticeliulitinio losjono ar veido kremo brandžiai odai. Tokios dovanos ją gali įžeisti.

Juvelyrika. Papuošalai, kaip ir batai, yra moterų silpnybė, visos mėgsta puoštis, todėl, nusprendę savo mylimąją nustebinti naujais auskarais, apyranke ar žiedu, tikrai neprašausite. Visgi, reiktų atkreipti dėmesį į tai, kokius papuošalus mėgsta jūsų mergina: masyvius ar smulkius, sidabrinius ar auksinius, o gal rankų darbo, kam reikia pirmenybę – apyrankėms ar kaklo grandinėlėms ir t.t. Paanalizuokite jos stilių, bus lengviau apsispręsti, ką pirkti. Kita vertus, reikia atminti, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba. Tai reiškia, kad dovanos merginai neturėtų priminti pigios bižuterijos.

Parfumerija. Kvepalai – puiki dovana merginai, tačiau reiktų žinoti, kokiais kvepalais ji kvėpinasi ar kokius kvapus mėgsta: saldžius, citrusinius, aštresnius ir pan. Idealiausia, kad kvepalus išsirinktų pati mylimoji. Gal staigmenos ir nepadarysite, tačiau būsite visiškai tikras, kad ji išsirinko tai, kas jai patinka. Beje, lygiai ta pati taisyklė galioja ir apatiniam trikotažui. Niekada nepirkite apatinio trikotažo, jei idealiai nežinote merginos dydžių, nes per didelė liemenėlė ją gali įžeisti, kadangi tokią dovaną ji traktuoti kaip priekaištą dėl mažos krūtinės.

Be šių dovanų yra begalė kitų, kuriomis galite nustebinti savo merginą, pavyzdžiui, vyno degustacija porai, įvairūs aprangos aksesuarai ir pan.. Dovanos merginai – tai jūsų meilės ar simpatijos simbolis, todėl svarbiausia, kad dovana būtų nuoširdi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.