Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Gigantiškas vandens batutas ir kitos vandens pramogos džiugina Elektrėnų gyventojus ir miesto svečius

vandens batutai

vandens batutai

Kada paskutinį kartą lankėtės Elektrėnuose? Prisimenate pagrindinį miesto ežerą? Jūsų nuostabai, šią vasara jis puikiai nusako, kas iš tiesų yra naujoviškos ir smagios vandens pramogos. Ant šio ežero paviršiaus tyvuliuoja vasaros pradžioje naujai atidarytas vandens batutų kompleksas. Vandens batutai per paskutinius kelerius metus stipriai išpopuliarėjo visoje Lietuvoje ir užsienyje – tai įrodo faktas, kad vandens batutų netrūksta ir aplink Vilnių. Vandens batutas – šiais metais ypač paklausi pramoga dėl palankių orų, tačiau jei mėgstate ramesnę veiklą, galite atsipalaiduoti plaukiodami išsinuomotomis irklentėmis. Vandens batutas – sąlyginai nauja pramoga Lietuvoje, todėl daugelis žmonių dar nėra susipažinę su bazinėmis elgesio saugos taisyklėmis tokiuose parkuose. Rekomenduojama į parką atvykti anksčiau, nei užsiregistravote lankymo laiką – turite spėti išklausyti instruktažą apie saugų elgesį džiaugiantis vandens pramogomis. Po šio instruktažo žmonės yra paženklinami specialia parko atributika ir leidžiami grupėmis pramogų sesijoms. Vienos sesijos laikas panašiuose parkuose paprastai būna 50 – 60 minučių.

Batutų parko startui Elektrėnuose pamatus padėjo sėkmingas užpernai atvėrusio miesto baseino darbas – viršplaniniai gauto biudžeto pinigai ir buvo panaudoti vandens batutų parko įrengimui. Šis parkas naudingas ne tik jo lankytojams, tačiau ir darbuotojams, kadangi dauguma jų – Elektrėnų pramogų kompleksų darbuotojai, kurie ne sezono metu turi galimybę išsaugoti darbo vietą dirbdami vandens batutų parke. Ši situacija susiklostė dėl paskelbtų karantino sąlygų.

Nors šalia Elektrėnų tyvuliuoja dar du vandens batutų parkai, Windsport vandens batutų parko direktorius teigia klientų kiekiu nesiskundžiantis. Parko direktorius teigia, jog vandens batutų paklausa priklauso nuo dviejų veiksnių – savaitės dienos ir orų. Savaitgaliais praktiškai visos lankymo valandos būna užimtos, o kai ateina darbo dienos, užtenka viešos prognozės dėl artėjančio lietaus – parkas tuščias. Direktoriaus teigimu, didžiausias per dieną apsilankiusių vandens pramogų entuziastų buvo 120. Atvažiuoja ne tik žmonės iš gretimų miestų ir miestelių – parką lanko net mūsų kaimynai Latviai! Tikimės sėkmingo šio parko gyvavimo metai iš metų. Juk vasarą geriausios pramogos – vandens pramogos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.