Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

„Haldex“ keturių varomųjų ratų sistema – Jūsų automobiliui

Gera transporto priemonė pirmiausia yra ta, kuri nekelia problemų su ja važiuojant, kuri yra saugi, galiausiai, tokia, kurios dalys yra pačios patikimiausios, kad gedimai pasitaiko retai. Vis daugiau dėmesio sulaukia „Haldex“ prekinis vardas, kuris yra lyderis keliose transporto priemonės dalių sferose. Bene labiausiai vertinamas ir pripažintas varomųjų ratų sistemos srityje, taip pat, stabdžių. Verta rinktis kokybę, kuri sulaukia vis daugiau dėmesio bei pripažinimo, tiesa?

Kas yra „Haldex“?

Esame tikri, kad visi mylintys savo mašinas ir joms diegiantys tik pačios geriausios kokybės sistemas, žino, kad „Haldex“ prekinis vardas yra vienas patikimiausių pasirinkimų. Įmonė versle veikia jau daugiau nei 15 metų ir labai sėkmingai, tad tai bene geriausias įrodymas, kad jų siūlomų gaminių kokybė – pati geriausia.

Pati pirma varomųjų ratų sistema, kuri šiuo metu jau yra visiška klasika, dar 1998-ais metais buvo sumontuota į ketvirtos kartos Golf automobilį. Pačios sistemos veikimo principas yra gana paprastas, tačiau tuo metu buvo tikra inovacija.

Tuomet, kai priekiniai ratai prarasdavo sukibimą su keliu – keturių ratų sistema tarsi įjungdavo gaminius ratus ir jie garantuodavo daugiau sukibimo bei padėdavo paprasčiau išsaugoti transporto priemonę ant kelio, taigi, pasiekdavo didesnį saugumą. Kadangi tais laikais elektronikos buvo mažai arba nebuvo visai – keturių ratų varomoji sistema buvo pats saugiausias pasirinkimas ieškantiems kokybės.

Inovatyvios sistemos – šiandienai

„Haldex“ įmonė, žinoma, neapsiribojo tuometine  pažanga ir vis tobulino sistemas, kurios šiuo metu vadinamos ne tik invatyviomis, tačiau taip pat ir klasikomis, kurios garantuoja patikimą kokybę. Trečioji sistema pasirodė jau 2006-ais metais ir pirmiausia buvo montuojama į Land Rover Freelander mašinos modelį. Tikslas tas pats – kuo didesnis sukibimas su danga, kuris padėdavo mašinas paprasčiau išsaugot stabiliai, kai jos atsidurdavo sudėtingose situacijose.

Galiausiai, šiuo metu galima įsigyti ir džiaugtis „Haldex“ kokybės „ketvirtuku“, kurią sukūrė patys geriausi

„Saab“ inžinieriai ir pirmiausia pristatė savo gaminį 9-3 TurboX modelyje. Pirminis prototipas buvo paskelbtas dar 2007-ais metais, tačiau šiuo metu siūlomos kur kas inovatyesvnės ir daugiau pažangumo pasiekti galinčios sistemos.

Didžiausio šios sistemos privalumai yra:

  • Visa galia gali būti siunčiama arba tik priekiniams transporto priemonės ratams, arba tik galiniams. Taigi, jokio skirtumo, koks oras yra – važiuoti automobiliu yra saugu, kadangi jis nepraranda sukibimo su danga.
  • Galiausiai, kitas privalumas yra tas, kad mašina yra ne tik saugi, tačiau ir efektyvi, taigi, 9-3 TurboX net ir esant labai vingiuotais keliais gali sėkmingai lenkti kitas transporto priemones.

Remontai – reti, tačiau pasitaiko

Galima pasidžiaugti, kad šio gamintojo keturių varomųjų ratų sistema yra ilgaamžė ir jos gedimai tikrai labai reti. Tačiau egzistuoja – kaip ir bet kokios kitos įrangos. Štai todėl labai svarbu rasti gerą servisą, kur pagal Jūsų poreikius būtų sutvarkyti gedimai ir tuo pačiu jie būtų atlikti būtent pagal „Haldex“ gamintojo rekomendacijas su jų nustatoma įranga. Tik tokiu atveju bus galima džiaugtis efektyviu problemos sprendimu, kad ir kokie gedimai yra, galiausiai, kad sutvarkytos sistemos tarnaus ilgai. Kai kurie vairuotojai prašo jų mašinose esančias no name sistemas keisti „Haldex“ ir šias paslaugas taip pat siūlo ne vienas servisas, tad pagal poreikius bei galimybes siūlome rinktis Jums labiausiai tinkamą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.