Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Internetinių svetainių kūrimas: iššūkiai

internetinių svetainių kūrimas

internetinių svetainių kūrimasInterneto svetainių kūrėjai su iššūkiais susiduria kas dieną, tačiau su kokiais iššūkiais susiduria jų užsakovai? Čia pateiksime keletą rimtų iššūkių, su kuriais susiduria verslas, kai jam kuriama interneto svetainė. Apie kai kuriuos iš jų greičiausiai nebūsite girdėję.

Iššūkių pilnas mūsų kasdieninis gyvenimas. Ar sugebėsime gerai atlikti darbą? Ar būsime geri tėvai savo vaikams? Ar sugebėsime pagaliau sutaupyti?.. Versle iššūkių dar daugiau. Vienas jų internetinių svetainių kūrimas. Projektų vadovas, kuriam ši užduotis patikėta jau iš karto gali pirkti dažus plaukams – po kurio laiko žilų plaukų atsiras tikrai nemažai…

1 iššūkis. Komunikacija. Verslas paprastai yra gana tikslus dalykas. Investicijos, rinkodara, pajamos, pelnas. Viskas apskaičiuojama, viskas tikslu. Kai susiduriama su meniškuoju pradu, tikslumas dingsta ir prasideda emocijos. Tai didžiausias iššūkis visame kame – bendravimas su kitos įmonės darbuotojais ir balansavimas tarp meno ir komercijos. Iš karto galima suprasti, kad šioms dviem sritims – ne pakeliui, tačiau bendradarbiauti reikia. Komunikacija yra pagrindinis stabdis, kai projektas stringa. Komunikacija ir interneto svetainių kūrimas yra taip glaudžiai susiję, kad net baisu kartais darosi… Jei išsprendžiamas bendravimas, visi kiti reikalai pradeda judėti daug greičiau.

2 iššūkis. Svetainės išvaizda. Manote, kad daugiausiai darbo kurdami svetaines turi programuotojai? Jei interneto puslapis yra pristatomasis (reprezentacinis), o tokių yra 90% – daugiausiai darbo tada turi dizaineriai. Būtent nuo jų priklauso, kaip atrodys puslapis, kaip bus išdėliota informacija. Laimei, šį iššūkį galima smarkiai supaprastinti įsigyjant jau gatavus dizainus, jei dirbama su WordPress turinio valdymo sistema. Tačiau ir tai ne išeitis išvengti laiko gaišaties ir streso. Kartais labai sunku išsirinkti dizainą, kuris verslui atrodo tinkamas. Bet ar pasirinktas pavyzdinis dizainas bus toks pat, kai pasileisite puslapį? Greičiausiai ne.

3 iššūkis. Turinys. Turinys paprastai yra atskira sritis. Internetinių svetainių kūrimas neapima turinio kūrimo, o tai yra apmaudu. Juk daug paprasčiau yra gauti reikalingus tekstus per kelias dienas ir juos paredaguoti, nei kelis mėnesius bandyti priversti darbuotojus parašyti juos ir suredaguoti. Visi turi savo nuomonę, kaip tai padaryti, bet daro nepakankamai kokybiškai. O be turinio interneto svetainė atrodo nyki ir apleista. Tai pliuso prie prekės ženklo reputacijos tikrai neprideda.

4 iššūkis. Optimizavimas paieškai. SEO yra tas dalykas, dėl kurio verta stresuoti. Paprastai interneto puslapių kūrėjai jį išmano paviršutiniškai, tad puslapį paleidus būtina pasikonsultuoti su SEO specialistais, kurie gali nurodyti, kokius papildomus veiksmus turėtų atlikti interneto svetainių kūrėjai.

5 iššūkis. Rinkodara. Interneto svetainė – jūsų nenuilstantis virtualus vadybininkas, dirbantis visą parą. Kaip išnaudosite rinkodaros sprendimus savo svetainėje priklauso tik nuo jūsų, nes dažniausiai šioje vietoje jums niekas nepatars ir neduos konkrečių pasiūlymų, kaip padidinti pardavimus internete. Čia reikia dirbti labai atidžiai ir būti pasiruošusiems net pakeisti puslapio dizainą, jei to reikės pardavimų skatinimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.