Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Išskirtinė laisvalaikio idėja Lietuvoje – poilsis dvaruose

Lietuva yra šalis, kurioje galima sugalvoti daug originalių idėjų laisvalaikiui. Viena iš tokių yra poilsis dvaruose. Ne kiekvienoje šalyje galima rasti tiek daug prižiūrimų dvarų, kuriuose galima pramogauti ir leisti laisvalaikį. Kodėl verta rinktis tokį poilsį ir ką reikėtų apie tai žinoti prieš išvykstant į dvarą?

Kodėl verta rinktis tokį poilsį?

Poilsis dvaruose – tai išskirtinė laisvalaikio idėją, kurią būtinai verta išbandyti kiekvienam. Tai gali būti puiki dovanos idėja, jeigu galvojate, kaip nustebinti savo artimą žmogų gražios šventės proga. Pavyzdžiui, dovanojant kvietimą į dvarą, kuriame galima pernakvoti ir pasimėgauti dvariškais malonumais, galite pradžiuginti žmones vestuvių, sukaktuvių, sužadėtuvių proga. Tokia dovana yra labai populiari jau ne vienerius metus.

Taip pat galite tokia dovanos idėja pasilepinti ir patys. Keliauti poilsiui į dvarus yra vis labiau populiarėjanti idėja. Pirmiausia todėl, jog tai kažkas nauja. Lietuvoje vis daugiau dvarų atsinaujina, pradeda teikti įvairias paslaugas ir kviečia smalsautojus ne tik pasivaikščioti jų teritorijoje, ber ir užsukti išbandyti įvairių paslaugų, tokių kaip degustacinės vakarienės, spa procedūros, nakvynė dvaro apartamentuose ir ne tik.

Tokia idėja bus puiki alternatyva, jeigu galvojate, kad poilsis Palangoje ar Latvijoje yra per brangus. Poilsiauti pajūryje iš tiesų gali būti brangoka. Ypač, jeigu keliaujate sezono metu, ka verslininkai mielai pakelia kainas. Tačiau poilsiui vykti į dvarą reiškia ne tik sutaupyti, bet ir pasimėgauti kiek kitokiu poilsiu. Čia Jums nereikės stumdytis su daugybe turistų, taigi galėsite mėgautis aukštu aptarnavimu ir kiek daugiau privatumo. Dažniausiai tokį poilsį renkasi tie žmonės, kurie vertina autentiškas vietas ir nori patys patirti kuo įvairesnių patirčių.

Kur keliauti?

Lietuvoje yra ne vienas dvaras, kuris kviečia lankytojus. Kai kurie jų kviečia pasimėgauti teatralizuotais pasirodymas, kaip kad Pakruojo dvaras. Bistrampolio dvaras nuolat kviečia mėgautis renginiai s ir muzika, o Burbiškio dvaras kiekvienais metais rengia tulpių žydėjimo šventę. Daugybė dvarų kurortuose taip pat kviečia išbandyti poilsį dvaro apartamentuose. Pavyzdžiui, poilsis Druskininkuose taip pat gali būti organizuojamas dvare. Čia veikia Vilkanastrų dvaras, uris ištisus metus kviečia lankytojus. Čia, autentiškai įrengtuose apartamentuose dvelkia istorija. Ištisus metus galime apsigyventi dvare ir pasijusti tikru dvaro gyventoju. Poilsis dvaruose – tai ne tik gyvenimas išskirtinėje vietoje, tai kartu ir pažintis su krašto istorija. Daugelyje dvarų galite paragauti autentiškų virtuvės patiekalų, iš arčiau susipažinti su dvaro gyvenimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.