Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Jūsų pirmas kartas, kai ėmėte paskolą

pirma paskola nemokamai

pirma paskola nemokamaiSakoma, kad pirma paskola nemokamai suteikiama, tačiau tai tik mitas. Kiekviena paskolų teikimo bendrovė turi savo taisykles, ir pastaroji tikrai nėra visuotinė. Kreipsitės į vieną vietą – gal pirma paskola nemokamai ir bus, kreipsitės kitur – gal bus mokama. Iš tiesų, tai gal ir geras rinkodaros triukas, padaryti, kad pirma paskola nemokamai internetu būtų. Juk taip mes iškart sukuriame įspūdį, kad jeigu yra pirma, tai bus ir antra. Įdomu, kaip sekasi žmonėms, kurie iš tiesų kažkada pasinaudojo tokia galimybe ir gavo pirmąją nemokamai. Ar paskui buvo ir antra, trečia, ketvirta?.. Klausiame tokių žmonių ir prašome pasidalinti savo patirtimi.

Eglė, mokslų daktarė

Taip, man pirma paskola nemokamai buvo, ir aš už ją susimokėjau už mokslus. Įdomus faktas – ji buvo pirma ir paskutinė. Tačiau visas tas veiksmas turėjo tęstinumo. Tada man būtinai reikėjo susimokėti už mokslą, nes netikėtai gavau skolą, o vargšės studentės kišenėse aišku nieko beveik nebuvo, jos buvo tuščios. Tačiau jau tada supratau, kad greitas kreditas, pirma paskola nemokamai gauta vis tiek turės būti grąžinta. Taigi, iškart susiradau darbą, kurį galėjau gana lengvai derinti su studijomis, tik tiek, kad man jis buvo labai nemalonus. Nemalonus, nes netikėtas, nes esu iki dabar tikra, kad tą egzaminą turėjau išlaikyti, ir kad su manimi pasielgė neteisingai. Iš tiesų, turėjau gauti teigiamą pažymį, o taip pat turėjau nemokėti už mokslą. O darbas nemalonus pasirodė todėl, kad reikėjo skambinėti žmonėms ir pardavinėti dalykus. Tačiau tada greitieji kreditai, pirma paskola nemokamai man visam gyvenimui įsiminė. Supratau, kad, nesvarbu, kas nutiktų, visada reikia stengtis turėti rezerve kažkiek pinigų. O gal kažkas norės kažką iš manęs paimti, gal kažkas norės, kad už ką nors sumokėčiau, o gal reikės į ligoninę gultis ir už vaistus mokėti. Žodžiu, visada reikia būti pasiruošus netikėtoms situacijoms.

Jurgis, programuotojas 

Nepradėjau skolintis dėl to, kad už pirmąją paskolą nemokėjau daug palūkanų. Puikiai supratau, kad tai toks psichologinis rinkodaros manevras ir nelabai norėjau ant jo užkibti. Bet visgi tiesiog norėjau, kad paskolos, pirma paskola nemokamai ar mokamai, kokia ji bebūtų, nelydėtų manęs visą gyvenimą. Tada man būtinai reikėjo pinigų, nes buvau papuolęs į bėdą. Patekau į avariją, kurioje buvau kaltas, o teisių man labai reikėjo, todėl tikrai nenorėjau, kad eitume per teismus, per policiją. Tiesiog norėjau gražiai susitarti su žmogumi, kuris nukentėjo. Aš sutariau sumokėti jam tam tikrą sumą pinigų, kurią jis pats pasiūlė. Aišku, neturėjau jos tokios didelės, bet įvertinau, kad jau geriau pasiskolinti ir sumokėti, negu eiti per teismus ir visa kita, todėl taip ir padariau.

Aistė, barmenė

Buvo laikai, kai paskolos internetu (pirma paskola nemokamai) buvo būtinos, norint įgyvendinti savo svajonę. Kiekvienam kartais atrodo, kad jis gali pradėti savo verslą. Aš tada buvau dvidešimt dvejų ir man atrodė, kad aš turiu pradėti savo rankdarbių verslą, tai būtų visiškai sėkmingas verslas. Tuo labiau, kad ir mano kiti giminės tokį dalyką darė, ir jiems visai gerai sekėsi, taigi, aš nusprendžiau pabandyti. Bandymas ir liko bandymu, nes tais metais kaip tik prasidėjo ekonominė krizė, ir mano daiktų niekas nepirko. Nors manau, kad sumanymas tikrai buvo neblogas ir jeigu viską daryčiau dar kartą, gal dabar pavyktų geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.