Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką simbolizuoja nuotakos puokštė?

nuotakos puokštė

nuotakos puokštėTam tikros vestuvių tradicijos gyvuoja metai iš metų. Kaip antai balta jaunosios suknelė, ryžių bėrimas, balandžių paleidimas į orą ir panašiai. Tačiau ne visada žinoma, ką kiekvienas daiktas reiškia. Juk viskas yra apipinta simboliais, kurie suteikia tam tikrą informaciją, veda tam tikrą palinkėjimą. Nuotakos puokštė taip pat atėjo į mūsų tradicijas ne šiaip sau. Anksčiau tai būdavo vienas iš svarbiausių aspektų per vestuves, be kurio niekaip nevykdavo ceremonija.

Vestuvės, kaip labai didelė šventė apskritai tapo populiarios Krikščionybės laikais. Galima sakyti, kad būtent religija prisidėjo prie vestuvių tokių, kokias jas mes matome dabar. Pagonybės laikais ši dviejų žmonių šventė atrodydavo visiškai kitaip, tad nieko keisto, kad virsmas susijęs su vestuvėmis yra labai ryškus. Vienas iš akcentų, kuris suaktyvėjo būtent krikščionybės laikais – nuotakos puokštė. Prieš Kryžiaus karus kartais jaunosios jas turėdavo, kartais tuokdavosi be jų ir būtent bažnyčia įdiegė šį gyvybės simbolį, kuris yra labai svarbus siekiant, kad jaunoji žydėtų ir gyvenimo kartu su mylimu vyru metais.

Nuotakos puokštė ir yra pagrindinis simbolis, kuris išduoda, kad du žmonės pasižada visą gyvenimą žydėti ir būti kartu. Kadangi tai dviejų žmonių puošmena, būtent todėl labai dažnai į vyro švarko kišenę įsegamas vienas žiedelis iš puokštės. Taip stengiamasi, kad abu žmones jungtų bendri saitai.

Šiuolaikinės tradicijos paskatino per vestuves jaunąją mesti savo puokštę taip siekiant parodyti kas sekanti tekės. Anksčiau būdavo metimas specialiai surežisuotas, kad pagautų ta moteris, kuri jau turi ilgametį draugą. Paprasčiausiai natūraliai gaudavosi, kad viskas išsipildydavo. Šiuo metu moterys neskuba ištekėti iš labai dažnai paliekama viskas likimui. Visgi, vis dar manoma, kad ta moteris kuri pagauna puokštę tikrai bus sekanti, kuri mainys žiedus su mylimu vyru. Nuotakos puokštė turi tikrai stebuklingų galių, kurios perteikia tiek gražią simboliką, tiek nuoširdžias emocijas.

Jeigu norite per vestuves turėti nuostabią puokštę – kreipkitės į profesionalias floristes, kurios pasistengs suskurti stebuklą, kuris derėtų tiek prie jaunosios suknelės, tiek prie jaunojo aprangos. Juk gėlės yra gyvybės simbolis. Tegul tokia santuoka būna ir dviejų žmonių – gyvybinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.