Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kada verta įsirengti duris garažo vartuose?

Pakeliami garažo vartai jau seniai nebėra egzotika ir vis daugiau žmonių supranta jų suteikiamas naudas ir renkasi būtent tokį sprendimą. Tai neabejotinai palengvina ir pagreitina patekimą į patalpas, o pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis dar ir leidžia visas operacijas atlikti per atstumą – tiesiogine to žodžio prasme „iš automobilio“. Tačiau pakeliami vartai gali būti dar patogesni įrengus juose duris. Tai sprendimas, kurį dažniau renkasi pramoniniai klientai, nors privačių namų gyventojai neabejotinai taip pat galėtų atrasti daug tokio sprendimo naudos.

Kada gi verta pasirūpinti papildomomis durimis garažo vartuose ir kokia iš to nauda? Atsakymas yra akivaizdus, jei garažas yra saugomoje nuosavo namo teritorijoje tai durys yra tiesiog būtinas dalykas.  Tarp naudų, kurias suteikia toks sprendimas ir kurias svarbu paminėti yra šios:

  • Papildomas patogumas patenkant į garažo patalpas ir išeinant iš jų. Tais atvejais kai garažas yra naudojamas ne vien automobilio laikymui ir į ji tenka eiti gan dažnai. Vasarą vartus galima palikti atvirus, bet tai reiškia, kad į garažą patenka daugiau drėgmės ir dulkių, o ir praeiviai gali pamatyti tai kas laikoma viduje. Žiemą laikyti vartus atvirus nėra gerai dėl šalčio patekimo į patalpas, o atidarinėti ir uždarinėti juos kaskart norint paimti kokį nors daiktą tikrai nėra patogu.
  • Prailginamas vartų tarnavimo laikas. Kiekvienas vartų atidarymas ir uždarymas – tai papildomas ciklas mechanizmui arba automatikai, kas turi neigiamą įtaką jų tarnavimo laikui. Naudojantis durimis, nebėra poreiki kaskart norint patekti į garažą kelti vartus.
  • Netyčia užsiblokavus vartams, ar sugedus automatikai, į patalpas vis vien galėsite patekti ir sutvarkyti gedimą ar atblokuoti mechanizmą be specialistų pagalbos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.