Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip atrinkti tinkamą maistą sterilizuotai katei?

Galvojate apie savo katės sterilizaciją ar jau tai padarėte? Puiku! Sterilizacija turi daug privalumų jums ir jūsų pūkuotam draugui. Pirma, jūs padedate sumažinti kačių perteklių, taigi ir gatvės kačių skaičių. Antra, katės sterilizavimas žymiai sumažins jos norą purkšti. Ir trečia, tai apsaugo jūsų katę nuo daugelio ligų. Vienintelis dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad turėsite pritaikyti savo katei specialų maitinimo būdą. Mūsų veterinaras yra čia, kad paaiškintų, kodėl ir kaip tai padaryti.

Padidėjusi svorio padidėjimo rizika

Prieš kastruodami kačių patinai daug energijos įdeda klajodami, ieškodami tinkamo partnerio. Jie gali likti nuošalyje kelias dienas, o kartais fiziškai kovoja už savo draugą. Kita vertus, kačių patelės įdeda daug energijos kačiukų nėštumui, gimdymui ir auginimui. Kai katė yra sterilizuojama, šis energijos naudojimas dažniausiai išnyksta.

Kastruotos katės turi sumažintą teritoriją; jos daugiau laiko praleidžia ant sofos ir gyvena tingiau. Tai akivaizdžiai turi įtakos jų medžiagų apykaitai ir maisto suvartojimui. Tiesą sakant, sterilizuotoms katėms per dieną reikia iki 30 % mažiau kalorijų nei anksčiau. Tačiau čia yra keblus dalykas: nors kastruotos katės energija mažėja, jų apetitas didėja. Štai kodėl sterilizacija yra svarbus svorio padidėjimo ir net nutukimo rizikos veiksnys.

Kad išvengtumėte šios rizikos, turėsite pritaikyti savo katės maitinimo būdus. Štai kaip tai padaryti:

Šerkite katę pagal jos poreikius

Primygtinai rekomenduojame rinktis sveiką, gerai subalansuotą kačių maistą, atitinkantį jūsų katės mitybos poreikius. Visada verta patikrinti pakuotę, kad pamatytumėte, kokie ingredientai naudojami trupiniuose ar puodeliuose. Pavyzdžiui, mūsų kačių maistas gaminamas iš visiškai natūralių ingredientų ir daug šviežios mėsos ar žuvies. Tai reiškia, kad mes nenaudojame nieko apdoroto ar džiovinto ir visiškai nenaudojame miltų ar kaulų. Kačių maisto galite rasti parduotuvėse, skyriuje „prekės katėms“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.