Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip išsirinkti tinkamą rankinės dydį?

Rankinių dydžių ir formų pasirinkimas šiais laikais yra toks didelis, kad išsirinkti tinkamą modelį galit tapti nemenku iššūkiu. Dydis, renkantis naują rankinę, yra vienas iš svarbiausių kriterijų, į kurį reikėtų atsižvelgti. Kaip žinoti, koks rankinės dydis jums tinkamas? Nors į šį klausimą vieno konkretaus atsakymo nėra, tačiau yra keletas aspektų, į kuriuos atsižvelgus, gali tapti kiek lengviau išsirinkti.

Jūsų gyvenimo būdas ir poreikiai

Rankinė yra ne tik vienas svarbiausių aksesuarų, bet ir atlieka praktinę funkciją. Todėl prieš įsigyjant naują rankinę labai svarbu nuspręsti, kokie yra jūsų poreikiai. Jei esate iš tų žmonių, kuriems patinka visada turėti viską po ranka, dažnai nešiojatės nešiojamąjį kompiuterį su savimi ar mėgstate turėti daug erdvės įvairiems pirkiniams susidėti, tuomet turėtumėte pasvarstyti apie didelio dydžio rankines. Vidutinio dydžio rankinės, tikriausiai yra universaliausias pasirinkimas, tinkamas kasdieniam naudojimui. Nors jos nėra tokios talpios, kaip didelės rankinės, tačiau dažniausiai naudojami ir jums reikalingi daiktai ten tikrai ras vietos. Na, o mažos rankinės, kuriose dažniausiai telpa tik mobilusis, piniginė ir reikalingiausios kosmetikos priemonės, labiausiai praverčia įvairioms progoms, tokioms kaip ėjimas į vakarėlį, priėmimą ar kokį kitą renginį.

Jūsų kūno tipas

Dar vienas būdas, ieškant tinkamo rinkinės dydžio, yra atsižvelgti į savo kūno tipą. Jei esate smulkaus kūno sudėjimo, tuomet geriausia būtų rinktis iš mažų ar vidutinio dydžio rankinių su trumpu arba vidutinio dydžio dirželiu. Didelės rankinės ir ilgi dirželiai dar labiau sumažina ūgį. Tuo tarpu, jei esate aukšto ūgio jums labiau tiktų rankinės, kurios yra laisvo tipo ir prisitaiko prie jūsų kūno bei turi ilgesnius dirželius.

Ieškodami sau tinkamo rankinės dydžio nebijokite eksperimentuoti, ir svarbiausia rinkitės tą, su kuria jaučiatės komfortiškiausiai ir ji labiausiai dera prie jūsų asmenybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.