Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip pasirinkti automobilių supirkėją?

superkame automobilius

superkame automobiliusNors internete ir verslo puslapiuose daug kas skelbiasi, kad superka automobilius, norint atlaisvinti vietą automobilių stovėjimo aikštelėje ar parduoti ilgai nenaudotą įmonės automobilį reikia būti atsargiems. Nepasitikėkite pirmais, kurie apsišaukė supirkėjais. Patikrinkite mažiausiai trimis aspektais.

Ar registruota veikla

Pradėjus ieškoti internete pagal paieškos žodžius „superkame automobilius“, randame daugiau nei 438 tūkst. rezultatų. Tokioje žiaurioje konkurencijoje išskirti profesionalus nuo apsišaukėlių nėra lengva. Tad pirmiausia pasidomėkite ne tai kiek moka automobiliu supirkejai, o ar jie yra registravę savo veiklą Registrų centre, t.y. ar tai legaliai dirbanti bendrovė. Sakysite kas iš to?

Pirmiausiai bendraudami su juridiniu asmeniu, Jūs kaip vartotojas turėsite visas teises ir garantijas dėl sandorio teisėtumo bei sąlygų įvykdymo. Be to legaliai dirbančių supirkėjų dažniausiai paslaugos būna brangus automobiliu supirkimas, nes jie vysto nesustabdomą srautą sandorių. Kuo mažiau patyręs supirkėjas, tuo labiau bando derinti kainą savo naudai.

Kur veža perdirbti senus automobilius

Paskelbti „superkame automobilius“ nėra sunku, o turėti nuolatinių partnerių ir žinoti kur geriausiai vežti perdirbti netinkamus eksploatuoti ar remontuoti automobilius, jau visai kas kita.

Tad nepaisant to ar siūlomas automobiliu supirkimas alytuje, automobiliu supirkimas siauliuose, ar automobiliu supirkimas panevezyje, automobiliu supirkimas kaune visa para patikrinkite kaip Jūsų pasirinkta įmonė elgiasi su atliekomis. Jeigu jas išmeta miške ir taip nusižengia baudžiamam kodeksui, greičiausiai tai nepatiki žmonės ir tokios pat naudos bandys gauti iš Jūsų. Žinoma, paskui nevažinėsite visą dieną, bet paklausus apie perdirbimo aikšteles ir negavus tikslaus atsakymo, įtarimas turėtų kilti.

Kiek metų dirba

Jeigu skelbimai apie tai, kad superkame automobilius yra jau ne metų ir ne kelių senumo, galima manyti, kad šie supirkėjai, skelbiantys superkame automobilius, dirba jau ne vienus metus. Jeigu per tą laiką internete nebuvo apie juos prirašyta tomų negatyvių atsiliepimų ar komentarų, matyt, kad darbas vyksta sklandžiai. Tuomet jau galima domėtis kokios pas juos automobiliu supirkimo kainos. Tai geriausia padaryti internete įvedus paieškos žodį –  automobiliu supirkimo kainos forumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.