Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip pereiti prie šildymo oras – vanduo?

Nusprendėte, kad oras vanduo šildymas yra geriausias sprendimas jūsų namams? Puiku! Tačiau tikriausiai jums taip pat kyla klausimų, nuo ko gi pradėti, norint naudotis šiuo ekonomišku ir patogiu šildymo būdu. Jums padės mūsų sudarytas veiksmų planas.

Šilumos siurblio oras – vanduo pasirinkimas

Norint pradėti naudotis naująja šildymo sistema, rekomenduojama ne tik pasižvalgyti, bet ir įsigyti šilumos siurblį. Pirmiausia apmąstykite kokius jūsų poreikius turi patenkinti oras vanduo šildymas – ar jums aktualus tik patalpų šildymas, ar vasaros metu norėsite ir patalpų vėsinimo bei ar jums reikalingas kartu su šilumos siurbliu integruotas vandens boileris. Kalbant apie šilumos siurblio galią, iki 150 kv.m. patalpoms pakanka 4 kW galios šilumos siurblio. Na, o didesnėms patalpoms skirti 6 kW ar 9 kW galios prietaisai.

Šilumos siurblio montavimas

Nors šilumos siurblio montavimas nėra labai sudėtingas darbas, vis dėlto verčiau jį patikėti profesionalams. Dauguma šilumos siurbliais prekiaujančių įmonių be papildomo mokesčio teikia ir montavimo paslaugas. Taip pat verta žinoti, kad patiems sumontavus įrangą gali būti pažeistos garantinio aptarnavimo sąlygos. Be to, specialistai, sumontavę šilumos siurblį jūsų namuose visuomet paaiškina apie prietaiso nustatymus, kad oras vanduo šildymas būtų pritaikytas individualiems vartotojo poreikiams.

Buvusios šildymo sistemos atjungimas

Kai oras vanduo šildymas jau veikia jūsų namuose, pasirūpinkite saugiu buvusios šildymo sistemos atjungimu. Dujinis ar kietojo kuro katilas turi būti atjungungtas ir padėtas tam tinkamoje vietoje.

Naudojimasis

Patalpų šildymas oras – vanduo nereikalauja jokių didelių įgūdžių ar pastangų. Svarbiausia užduotis šiuo atveju yra išmokti nustatyti šilumos siurblį pagal savo poreikius. Temperatūros, kurią norima palaikyti patalpose nustatymas paprastai nesukelia jokių rūpesčių. Na, o norintiems skirtingose patalpose nustatyti skirtingas temperatūras ar pasinaudoti kitomis papildomomis prietaiso funkcijomis, dažniausiai tai paaiškina šilumos siurblį montavę specialistai.

Beje, planuojant pereiti prie aplinkos neteršiančios ir ekonomiškos šildymo sistemos, nepamirškite, kad galite pasinaudoti APVA skiriama parama. Žinoma, kaip ir gaunant kitas valstybės išmokas, reikia atitikti tam tikrus reikalavimus bei sąlygas. Ne, o jei negalite pasinaudoti šia parama, o įsigyti šilumos siurblį jums neleidžia galimybės, visuomet galite pirkti išsimokėtinai ir taip išvengti didelių vienkartinių išlaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.