Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kanalinis polikarbonatas: įsigiję šią medžiagą, džiaugsitės unikaliais privalumais

Domina naujas šiltnamis, o gal reikia įrengti reklamos stendą ar apšvietimo sprendimą? Jums gali praversti kanalinis polikarbonatas – už stiklą stipresnė medžiaga, kurios pritaikymas labai platus.

Taigi, kokiais privalumais vartotojus džiugina https://e-heliopolis.lt  kanalinis polikarbonatas? Atsakome!

  • Ypatingai tvirta medžiaga. Polikarbonatas yra 250 kartų stipresnis už stiklą ir yra beveik nesunaikinamas. Dėl savo atsparumo smūgiams polikarbonatas suteikia optimalią apsaugą, tarnauja ilgai ir patikimai.
  • Šviesos pralaidumas. Kanalinis polikarbonatas pasižymi stiklui prilygstančiomis šviesos pralaidumo savybėmis ir turi pranašumą prieš stiklą, nes turi tas pačias vizualines savybes, bet yra lengvesnis ir patvaresnis.
  • Lakštus patogu pjaustyti ir formuoti. Polikarbonatas paprastai parduodamas tvirtais arba daugiasluoksniais lakštais, kurių dydis yra nuo 4 mm iki 32 mm. Medžiagą nesunku pjaustyti naudojant pagrindinius įrankius, galima formuoti arba susukti kambario temperatūroje.
  • Platus spalvų pasirinkimas. Šią medžiagą galima įsigyti mažiausiai keliolikos skirtingų spalvų, taigi, jei turėsite daug pasirinkimų ir rasite sprendimą kiekvieno skoniui.
  • Nedidelis svoris. Kanalinio polikarbonato lakštai sveria maždaug perpus mažiau nei iš stiklo pagamintos jų alternatyvos. Tai reiškia, kad galite mėgautis mažesnėmis siuntimo išlaidomis, patogesniu transportavimu ir saugojimu bei paprastu daiktų tvarkymu.
  • Patogus montavimas. Pasirinkus kanalinio polikarbonato lakštus, juos nesunkiai sumontuosite. Lakštus galima iš karto tvirtinti prie medžiagos korpuso arba atraminės konstrukcijos, kad būtų galima greitai, lengvai montuoti ir sujungti.
  • Apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Siūlome aukščiausios kokybės kanalinio polikarbonato lakštus, kurie nėra pralaidūs kenksmingiems UV spinduliams, nekeičia spalvos, neblunka dėl saulės poveikio.
  • Suteikiama garantija. Polikarbonato lakštams suteikiama 15 metų apsaugos garantija, priklausanti nuo gaminio tipo.
  • Galimybė saugiai perdirbti. Kanalinis polikarbonatas ir ekologija gali būti suderinami. Šiandieninės technologijos suteikia galimybę greitai ir saugiai perdirbti panaudotus polikarbonato lakštus, nekenkiant aplinkai.

Kokybė kalba pati už save

Kanalinio polikarbonato lakšto pranašumai yra akivaizdūs. Tai atspari, ilgaamžė medžiaga, kurią galite naudoti montuojant stogines, parodų paviljonus, šiltnamius ir daugybę kitų objektų. Jūsų laukia puikus kainos ir kokybės santykis bei ilgai išliekantys rezultatai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.