Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Klausimai, kylantys pirmą kartą ketinančiam pasinaudoti automobilių nuomos paslauga

automobiliu nuoma
Faktas, jog automobilis yra ne prabanga, bet būtinybė, akivaizdžiausiai pasitvirtina tapus „beautomobiliu“ – transporto priemonei sugedus, grįžus trumpų atostogų iš emigracijos užsienyje, keliems šeimos nariams dalijantis vienu automobiliu ir panašiai. Atstumas, kuris iki šiol atrodė visai nedidelis, staiga ima ir gerokai išsiplečia…Tiesa, šiandien, kai įvairių paslaugų teikėjai kaip tik įmanydami stengiasi palengvinti mūsų gyvenimą, tai neturėtų tapti problema, apkartinančia gyvenimą. Automobiliu nuoma – kiekvienam prieinama paslauga, suteikianti galimybę visada išlikti mobiliam. Žemiau pateikiame atsakymus į klientams dažniausiai iškylančius klausimus.

Nuo kokio amžiaus prieinama automobilių nuomos paslauga?

Automobiliu nuoma Vilniuje bei kituose miestuose yra prieinama asmeniui, turinčiam 18 metų. Tiesa, dauguma paslaugos teikėjų į „žalius“ vairuotojus (neturinčius 2 metų vairavimo stažo ar jaunesnius nei 21-eri metai) žiūri kritiškai ir šiai klientų kategorijai taiko papildomą mokestį.

Kokių dokumentų gali prireikti norint pasinaudoti automobilių nuomos paslauga?

Būtinas vairuotojo pažymėjimas bei pasas ar asmens tapatybės kortelė. Tokiu atveju, kai už nuomojamo automobilio vairo ketina sėsti ne vienas asmuo, kiekvienas iš būsimų automobilio vairuotojų paslaugos teikėjui privalo pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Kaip apskaičiuojama automobilių nuomos kaina?

Automobilio modelis, nuomos laikotarpis bei pageidaujamos papildomos paslaugos – komponentai, įtakojantys transporto priemonės nuomos kainą. Konkurencija transporto priemonių nuomos rinkoje yra arši, tad paslaugos teikėjai, norėdami pritraukti klientus, siūlo ir patrauklias nuolaidas.

Ar egzistuoja automobilių nuoma be užstato?

Užstatas – garantas, jog transporto priemonę išsinuomavęs asmuo šią saugos ir grąžins tokią, kokią pasiėmė, tad dauguma paslaugos teikėjų kelia šią sąlygą. Užstato suma priklauso nuo automobilio modelio bei kitų konkretaus paslaugos teikėjo keliamų sąlygų. Aišku, jei užstatas jūsų netenkina, tikrai rasite įmonių, kurių teikiama automobilių nuoma Vilniuje neturi šios sąlygos.

Ar ribojamas nuvažiuotų kilometrų skaičius išsinuomotu automobiliu?

Taip, visi paslaugos teikėjai sutartyje numato leidžiamą automobilio ridą per parą (neretai pastaroji siekia 500 km), kurią viršijus, taikomas nustatytas mokestis už kiekvieną papildomą kilometrą. Planuojantiems ilgas keliones, rekomenduojama ilgalaikė transporto priemonių nuoma, kurios atveju neretai taikomos tokios patrauklios sąlygos kaip neribojamas kilometražas ir kita.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.