Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl veterinarijos studentai mokosi apie „Foresto“ antkaklių poveikį?

foresto antkaklis

foresto antkaklisKiekvieną pavasarį vykstančiose veterinarų konferencijose neapseinama be temos apie „Foresto“ gamintojus. Teigiama, kad tai iki šiol žinoma kaip veiksmingiausia rinkoje gyvūnų apsaugos priemonė nuo parazitų. Paanalizuokime kas leidžia tai teigti.

Saugus ir žmogui, ir gyvūnui

Ir iš tiesų, foresto antkaklis yra veiksmingiausia priemonė nuo parazitų, kuri veikia net aštuonis mėnesius nuo to momento, kuomet jis uždedamas katei arba šuniui. Poveikis pradeda veikti praėjus pirmosioms 48 – ioms jo naudojimo valandoms. Tai reiškia, kad foresto antkaklis veikia ilgiau už lašus ir pipetes. Deja, šunų ir kačių šeimininkai tai pamiršta ir todėl vidutiniškai dvi pipetės, kurios duodamos šuniui per metus, augintinį apsaugo vos du mėnesius. Likusį laiką, kitaip nei su antkakliu, keturkojis yra masalas parazitams.

Antkaklis yra gamintojo „Bayer“ produktas. Įmonės atstovas sako, kad vienas didžiausių privalumų yra tai, kad foresto antkaklis apsaugo gyvūną nuo erkių ir kitų parazitų, tačiau jam nekenkia. Todėl bayer foresto antkaklis yra vaistas, kuris ne tik apsaugo augintinį, bet ir naikina jau esamus parazitus, nesukeliant jokio šalutinio efekto nei augintiniui, nei jį segančiam šeimininkui.

Svarbiausia naudoti tinkamai

Vis dėlto, įmonės atstovas pripažino, kad foresto antkaklis yra naudingas tik tuomet, kuomet yra taisyklingai naudojamas (tai galima pastebėti ir skaitant tokias svetaines internete kaip foresto antkaklis atsiliepimai). Priemonę reiktų rinkti pagal šuns svorį. Yra dviejų rūšių produktai, t.y. foresto antkaklis nuo 8 kg ir iki. Žinoma, foresto antkaklis virs 8 kg turi didesnę veikliųjų medžiagų koncentraciją. Taip pat yra foresto antkaklis katems.

Svarbu, kad antkaklis nuo erkiu būtų naudojamas taisyklingai. Jis turi priglusti prie gyvūno odos, kitaip veikliosios medžiagos neprasiskverbs per lipidinį sluoksnį. Kaip ir kiltix antkaklis, forestas negali būti uždedamas paliekant oro tarpą tarp gyvūno kailio ir antkaklio.

Kita vertus, reikia nepamiršti antkaklį nuimti, maudant gyvūną, nes šampūnas gali sumažinti poveikį.

Veterinarijos studentai pastebėjo ir tai, kad foresto antkaklis kika yra viena populiariausių prekių ir nebrangiausių prekių.

1 thought on “Kodėl veterinarijos studentai mokosi apie „Foresto“ antkaklių poveikį?

  1. Sveiki,
    Auginu pudeliuką toy,įsigijau ,,forest ,,antkakliuką,bet inf.lapelyje parašyta,kad miegant su šeimininku,antkaklis kenkia žmogui,ar vakarais nuėmus antkakliuką,jis turės tokį pat efektą,kaip dėvint visą laiką.
    Ačiū
    atsiprašau,kad visos pirmosios raidė didž.taip rašo sistema 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.