Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl vizitinės kortelės yra svarbi jūsų verslo dalis?

Paprastai vizitinėse kortelėse nurodomi pagrindiniai tam tikros įmonės kontaktiniai duomenys, bet kai kurie rinkodaros ekspertai jas paverčia ir efektyvia priemone, kuri padeda pritraukti naujų klientų. Vizitinės kortelės palieka teigiamą pirminį įspūdį apie įmonę, jei tik būna pagamintos tinkamai.

Ar vizitinės kortelės vis dar madingos šiais laikais?

Kai kurie žmonės vis dar galvoja, kad tokios kortelės moderniame, technologijomis apsuptame, pasaulyje tapo atgyvena, bet tai tikrai netiesa. Vizitinių kortelių vietos niekada neužims jokie automatiniai procesai. Ne visi kiaurą parą naudojasi internetu ir ten ieško reikalingos informacijos ar kontaktų. Nepamirškime, kiek daug mūsų šalyje vyksta renginių, mugių, seminarų, gyvų verslo susitikimų, kurių metu galima išdalinti savo vizitines korteles, kurios visada bus gavėjams po ranka.

Vizitinių kortelių kūrimo strategija ir nauda

Vizitinėse kortelėse vaizduojami anaiptol ne tik tokie kontaktiniai duomenys, kaip adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas. Sumanūs strategai vizitines korteles paverčia įspūdingais dizaino kūriniais, tam, kad pasiektų norimą poveikį – pritrauktų daugiau klientų. Svarbų vaidmenį čia atlieka net ir, rodos, tokie smulkūs dizaino elementai, kaip spalva, šriftas, logotipas ir kita. Atkreipiamas dėmesys net ir į kortelės popieriaus storį bei dydį. Dėl šių priežasčių reikia ne tik pasirinkti tinkamą dizainerį, bet ir spausdinimo įmonę, kuri galėtų išpildyti jūsų siekius maksimaliai.

Ką rodo atlikti tyrimai?

Atlikti tyrimai nustatė, kad net 72 procentai žmonių teigiamą arba neigiamą nuomonę apie tam tikrą įmonę susidaro jau vien iš gautos vizitinės kortelės kokybės. Taigi, vizitinės kortelės gali tiek ir padėti jūsų verslui, tiek ir paskatinti prarasti išties potencialius klientus.

Išvados

Vizitinės kortelės šiuolaikiniame virtualiame pasaulyje kuo puikiausiai išlaikė savo reikšmę. Lygiai taip pat, kaip daugeliui smagiau skaityti tikrą knygą, liesti ją pirštais, jausti kvapą, negu naudotis elektroninėmis skaityklėmis, taip ir su vizitinėmis kortelėmis. Apčiuopiamas daiktas niekada neišeis iš mados.

Šios kortelės suteikia daug privalumų, yra stiprus rinkodaros įrankis, atstovauja prekinį ženklą, padeda užmegzti šiltus santykius su klientais, kelia jų pasitikėjimą ir perduoda jiems svarbią žinią. Svarbiausia – kruopščiai išpildyti dizaino sprendimus ir tinkamai pasirinkti spausdinimo įmonę. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.