Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kokią reikšmę kambaryje turi lubos ir kaip jas tinkamai prižiūrėti?

Dažniausiai komponuojant stilių kambaryje daugiausia dėmesio yra skiriama sienoms bei grindims, kadangi jos labiausiai matomos, tad tuo pačiu jos labiausiai kuria interjerą, kuriame yra būnama. Tiesa, lubos vertos dėmesio ne ką mažiau, tad jo skyrus galima per jas sukurti skoningą namų aplinką, tokią erdvę, kurioje – gera būti ir gera leisti laiką. O ką lemia lubos interjere?

Svarbiausia – žinoti

Tiesa, lubų pasirinkimas ir priežiūra remiasi į kelis svarbius aspektus, kuriuos įvertinus – rasite tai, ko Jums reikia. Pateiksime svarbiausias gaires, kurios galbūt padės Jums rasti rezultatą, kuris ne tik patenkins patalpos, tačiau ir Jūsų asmeninius poreikius.

Lubų spalvos gama

Dažniausiai pasirenkamos šviesios lubos, kurios kambariui gali suteikti kur kas daugiau erdvės, tad tai yra geras pasirinkimas, ypač tokiu atveju, kai kambarys yra gana mažos. Tačiau tiems, kurie nori kažko labai įmantraus visada galime pasiūlyti tamsias arba ryškias lubas. Tik tokiu atveju reikia nepamiršti, kad vizualiai jos patalpas sumažins, kad ir pats kambarys atrodys ne toks didelis, kaip iki tol.

Ar tai gerai? Priklauso tiek nuo kambario, tiek nuo namo savininko poreikių. Kai kuriems puikiai tinka ir mažesnės erdvės, o kiti nori, kad jos būtų kuo didesnės, kadangi tik tokiu atveju gerai jaučiasi.

Lubų valymas – retas, tačiau reikalingas

Jeigu norite, kad lubos interjere tikrai atrodytų puikiai – tokiu atveju siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, taip pat ir jų priežiūrai, kuri reikalinga labai retai, tačiau apskritai – reikalinga. Svarbiausia yra pašalinti voratinklius, taip pat ir dulkes, kurios dažniausiai valomos labai paprastai su švariomis šluostėmis.

Derinti prie sienų – reikia?

Nors gali atrodyti, kad lubos yra visiškai atskiras komponentas, kuriam nereikalingas spalvinis vertinimas, tačiau tiesa, kad jis reikalingas ir labai svarus. Svarbiausia, kad lubos būtų šviesesnė nei sienos arba grindys. Bent jau taip rekomenduojama. O kaip renkatės labai tamsias lubas – tokiu atveju reikia atidžiai rinktis ir vertinti kitus aspektus, kurie gali padėti Jums įgyvendinti stilių iki mažiausių smulkmenų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.