Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kokie įmonės steigimo tipai?

Verslo formos pasirinkimas yra vienas svarbiausių verslininko sprendimų. Kiekvienas iš galimų variantų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl svarbu nustatyti svarbius kriterijus, pagal kuriuos būtų galima atrinkti mažiau palankius sprendimus. Norint atsakyti į klausimą, kuri verslo forma yra geriausia, būtina susipažinti su įvairiomis galimybėmis.

Gali būti šie įmonių tipai

  • UAB (uždaroji akcinė bendrovė);
  • Mb (mažoji bendrija);
  • IĮ (individuali įmonė);
  • VŠĮ (viešoji įstaiga);
  • asociacija;
  • filialas ar atstovybė;
  • labdaros fondas.

Pirmiausia turite nustatyti, ar jūsų verslas bus vykdomas kaip bendrovė (juridinis asmuo), ar kaip individuali įmonė (be juridinio asmens). Norėdami tai padaryti, turite žinoti, kuo skiriasi juridinis asmuo ir individualus verslininkas (individuali įmonė).

Koks įmonės steigimo tipas jums tinkamas

Kol kas turite tik idėją, todėl tai gera pradžia. Norėdami įvertinti, ar pradėti verslą, atsakykite sau į keletą klausimų.

Ką siūlau savo klientams?

Stenkitės nešališkai įvertinti, ar jūsų produktas ar paslauga yra reikalingi ir kuo jie skirsis nuo panašių produktų ir paslaugų.

Kam siūlysiu savo gaminį?

Suraskite tikslinę auditoriją – tuos, kurie gali susidomėti jūsų produktu. Išsiaiškinkite, koks yra jų įsivaizduojamas ar užslėptas poreikis, kurį jis padės patenkinti. Idealiu atveju taip pat turėtumėte suprasti kliento problemas ir troškimus, jo elgesį ir charakterį bei įsivaizduoti situacijas, kuriose jam gali prireikti jūsų paslaugos ar produkto

Kur parduosiu savo gaminį?

Kiek tai kainuos?

Apskaičiuokite kainą, už kurią parduosite produktą. Nepamirškite, kad turite padengti visas išlaidas ir gauti pelno. Svarbu, kad jūsų produktų ar paslaugų antkainis nebūtų per didelis, kitaip nebus paklausos ir galite bankrutuoti. Orientuokitės į rinką.

Šios pradinės analizės rezultatas turėtų būti verslo strategija, kuri padėtų idėją paversti konkrečiu veiksmų planu, nuo kurio priklausys įmonės tipas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.