Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kondicionavimas: gryno oro svarba kasdien

kondicionavimasGyvenant metų laikus turinčioje geografinėje zonoje, neišvengiamai daug laiko praleidžiame uždarose patalpose. Sveikos gyvensenos ekspertai vienareikšmiškai pataria, kaip išlaikyti gerą savijautą ir išvengti nuovargio ne tik darbe, bet ir namuose. Vienas iš paprasčiausių būdų tai pasiekti – patalpų kondicionavimas. Patalpų vėdinimas ir oro gryninimas yra reikšmingas tiek namuose, tiek dirbant biure visais metų laikais.

Šąlant orams

Atėjus rudeniui ar žiemai, dažnas uždaro langus ir duris, kad joks šalto oro gūsis nepatektų į patalpas. Šiandien, kuomet gaminami langai yra iš tiesų sandarūs, tai pavyksta dažnai. Deja, išvengus šalčio galima sukelti kitą nemalonų padarinį – oro „marinavimą”. Tai reiškia, kuomet oras visiškai necirkuliuoja. Tam išvengti dažnai naudojami kondicionieriai, kurie statomi pagal poreikius namuose arba įmonės biuruose. Tiems, kam žiemą norisi daugiau šilumos, puikiai pravers šilumos siurbliai. Tai itin kokybiški ir ekologiški prietaisai, ne tik šildantys patalpas, tačiau ir valantys orą. Šilumos siurblys naudojasi patalpoje esančiu oru kaip šilumos šaltiniu, jis nedžiovina oro ir sukuria tinkamą cirkuliaciją.

Skirtingas kondicionavimas

Norint užtikrinti, kad oras visada būtų šviežias ir Jums malonios temperatūros, siūloma išsiaiškinti, kaip veikia kondicionierius. Tai prietaisas, skirtas vaikščioti orui patalpoje ir pagal poreikius pritaikomas prie situacijos bei patalpos. Tiek buitiniai kondicionieriai, tiek pramoniniai gali turėti kelias funkcijas ir skleisti pasirinktinai šiltą arba šaltą orą. Yra keletas kondicionierių rūsių.

Pramoniniai kondicionieriai puikiai tinka prižiūrėti itin didelėms patalpoms, pvz., sandėliams. Tai labai aktualu įmonėms, užsiimančioms sandėliavimu ar laikančioms didžiulius prekių kiekius. Norint, kad produktai ir prekės išliktų kokybiški ir nepakitę, jiems privaloma sukurti tinkamas sąlygas, o tam puikiai pasitarnauja kondicionavimas.

Norintiems visada jaustis komfortiškai – puikiai tiks mobilūs kondicionieriai. Tai nedidelis paprasto naudojimo ir montavimo kondicionierius kaina nedaug besiskiriantis nuo stacionaraus. Jo pagrindinis privalumas – mobilumas. Šį kondicionierių galite nešioti iš vienos patalpos į kitą taip pasirūpindami šiluma ir oro cirkuliavimu. Dirbant šaltą žiemos dieną mobilus kondicionierius puikiai tarnaus darbo kabinete, o vakare sukurs jaukumo ir šilumos Jūsų miegamajame.

Sveikas ir šviežias oras – vienas pagrindinių sveikatos ir geros savijautos šaltinių. Dažnai jaučiamės mieguisti, pavargę ar suirzę būtent todėl, kad per daug laiko praleidžiame uždarytose patalpose. Oro kondicionavimas ir patalpų vėdinimas yra raktas į gerą nuotaiką ir produktyvų darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.