Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kondicionierių pildymas freonu R134a ir sistemos nuotekio aptikimo medžiagos

Norint, jog šie įrenginiai sėkmingai veiktų bei atliktų savo funkciją, reikės jais pasirūpinti. Ir nors jie nereikalauja kažkokios specifinės priežiūros, tačiau kas kažkiek laiko vertėtų pravalyti sistemą ir ją papildyti freonu. O apie tai, kad reikia tą padaryti, gali išduoti ir sumažėjęs vėsinimas. Kadangi būtent šios medžiagos dėka yra generuojamas šaltis. Taigi, galima sakyti, jog ji ir bus pati svarbiausia visame įrenginyje. Ir būtent ji laikui bėgant natūraliai senka, todėl neišvengiamai po kažkurio tarpo reikės pasirūpinti jos papildymu. Tam yra pritaikyti specialūs balionai, kuriuos pakeisti nėra sudėtinga. Tuo labiau, kad visuomet galima į pagalbą pasitelkti profesionalius meistrus.

Kiek kainuoja sistemos užpildymas freonu R134a?

Pats papildymas tikrai nesudarys daug išlaidų, tačiau ši šaltį generuojanti medžiaga nėra pigi. Aišku, tai dar labai priklauso nuo konkretaus pasirinkimo, kadangi freonas R134a gali būti parduodamas skirtingo tūrio talpose, nors standartiniai yra 5 ir virš 12 kilogramų balionai. Įvertinę savo turimos kondicionierių pildymo sistemos specifikacijas, reikiamo tūrio freono balionus išsirinksite elektroninėje parduotuvėje BADS.LT. Jei užsakyta prekė yra sandėlyje ir atsiskaitymui naudosite  elektroninės bankininkystės sistemą arba mokėsite išankstiniu pavedimu, prekės Jums bus pristatytos per 3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 12 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną.

Kaip aptinkamas nuotėkis?

Kad įrenginys neveikia tinkamai suprasti nėra sudėtinga, kadangi tuomet jis paprasčiausiai neatlieka savo funkcijos. Tačiau atrasti tikrąją gedimo priežastį, kuri dažniausiai būna nuotėkis, nėra labai lengva. Aišku, tam naudojamos specialios medžiagos, kurios gerokai palengviną šią užduotį, todėl  į pagalbą pasitelkiami specialūs UV dažai, kurie apšviesti atitinkama spinduliuote yra lengvai pastebimi. Taigi, tokiu būdu galima labai greitai išspręsti savotišką detektyvą ir išsiaiškinti, kurioje sistemos vietoje atsiranda nuotėkis. O tuomet jau galima imtis ir šios problemos sprendimo. Kas patyrusiems meistrams tikrai nebus sudėtinga užduotis ir įrenginys vėl galės veikti taip, kaip sėkmingai veikė anksčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.