Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Krūtų didinimo operacijos trukmė ir atsistatymo periodas

              Krūtų padidinimas implantais yra pagrindinė procedūra, kuriai reikia daug pasiruošimo prieš operaciją ir atsigavimo po operacijos. Kaip ir bet kuriai operacijai, norint pasiekti sėkmingą rezultatą, svarbiausia rūpintis savo kūnu ir klausytis gydytojo patarimų. Jei kada nors susimąstėte, kiek laiko užtrunka atsigauti po krūtų didinimo, skaitykite toliau, kad suprastumėte, ko tikėtis pooperacinės krūtų didinimo priežiūros metu.

Kiekviena moteris yra skirtinga, o atsigavimo laikas gali skirtis. Yra įvairių veiksnių, tokių kaip implanto dydis ir tipas, įdėjimas ir net gydytojo chirurginiai įgūdžiai, kurie gali turėti įtakos atsigavimo laikui. Vidutiniškai pilnas atsigavimo laikotarpis trunka nuo keturių iki šešių savaičių. Šiuo jautriu laikotarpiu svarbu susilaikyti nuo fizinės veiklos, sunkių daiktų kėlimo ir pervargimo.

            Ko tikėtis po krūtų padidinimo. 24 valandos po operacijos  galite jausti skausmą, nuovargį, pykinimą, spaudimą krūtinėje ir pernelyg didelį krūtų jautrumą arba jautrumo praradimą. Taip pat galite pastebėti patinimą ir mėlynes, kurios laikui bėgant išnyks. Po operacijos porą valandų turėsite pailsėti chirurginiame pooperaciniame kambaryje, kol anestezija visiškai išnyks. Labai svarbu, kad namo parvežtų patikimas šeimos narys ar draugas, kuris ir toliau padės ir pasirūpins jumis kelias dienas po operacijos.

              Per pirmąsias 24 valandas galite jausti didelį skausmą ir diskomfortą. Rekomenduojama vartoti skausmą malšinančius vaistus, kaip nurodyta gydytojo. Jūsų  šeimos gydytojas taip pat gali skirti skausmą malšinančių ir raumenų atpalaiduojančių vaistų, kad padėtumėte jaustis patogiai. 5-7 dienos po operacijos. Po pirmosios savaitės galite ir toliau jausti nedidelį skausmą ar diskomfortą. Tačiau skausmo intensyvumas turėtų sumažėti. Šiame etape galite grįžti prie įprastos veiklos, jei nurodys jūsų chirurgas. Tačiau turėtumėte susilaikyti nuo sunkios veiklos, pavyzdžiui, pakelti rankas virš galvos, nes tai gali sukelti dirginimą ir kraujavimą. Šiuo metu jūsų krūtų implantai pradės įsitvirtinti. Svarbu laikytis visų pooperacinių patarimų, pavyzdžiui, masažuoti krūties audinį, kad atsipalaiduotų raumenys ir sumažėtų patinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.