Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Lauko žaidimų nuoma rengiamai šventei 

 Nenumaldomai artėjant šiltajam metų sezonui, turbūt, daugelis skaitytojų laukia ir su šiuo metų laiku susijusių švenčių – ar tai būtų vestuvės, gimtadieniai, krikštynos ar pašėlęs mergvakaris/bernvakaris. Organizuojantys šventę puikiai žino kaip yra svarbu užimti savo brangius svečius geromis emocijomis suteikiančiomis veiklomis. Lietuvoje prieš keletą metų sparčiai pradėjo populiarėti su šventėmis susijusi graži ir patogi paslauga – lauko žaidimų nuoma. Dideli lauko žaidimai dažnai pagaminami iš medžio, taip sukuriamas natūralus nostalgijos efektas, kuomet žaidimai primena su vaikyste susijusius jausmus.

Kokioms šventėms tinka šių lauko žaidimų nuoma? Atsakymas vienareikšmis – praktiškai visoms, kuriose norite pakelti savo branginamų svečių nuotaiką. Juk labai smagu, kuomet jūsų bičiuliai ir artimieji bendrauja, žaidžia užsiimdami bendra veikla. Neretai lauko žaidimų nuomą teikiančių įmonių pasiūloje yra išties įdomių, dar niekam nematytų žaidimų, kurie įtraukia ir reikalauja tam tikrų sugebėjimų ir išmonės.
Viena pagrindinių žmogaus savybių – smalsumas, pažinimas. Šias savybes puikiai galime pajusti žaidimo forma, tad išbandyti dar nematytas veiklas nori ne tik vaikai, bet ir garbingo amžiaus renginio svečiai. Žaidimų nuomos kataloguose galima rasti nuo mums gerai žinomų ir klasiką tapūsių žaidimų, tokių kaip JENGA kaladėlės, iki koordinacinių gabumų reikalaujančių rinkinių. Trumpai galime apžvelgti pačius smagiausius ir paklausiausius lauko žaidimus skirtus šventėms.

JENGA – susideda iš lygių, vienodo dydžio mediniu kaladėlių, kurias reikia statyti kaip bokštą. Žaidėjai po vieną traukia kaladėlę iš vidaus ir stato ją ant viršaus. Žaidimą pralaimi savo ėjimą atliekantis žaidėjas, kurio metu bokštas griūva ir vėl pradedama iš naujo. Tai jau klasikinis lauko užsiėmimas, kuris sutraukia visus šventėje dalyvaujančius svečius.


LIMBO – tai nuotaiką visada keliantis vakarėlių žaidimas. Įdomus tiek vaikams, tiek nerangiems seneliams, o vakarėlio įkarštyje svečiai nuolat juokiasi ir turi gerą laiką su bičiuliais.

KABLIUKAI – lauko žaidimas skirtas patikrinti kaip dalyviai sugeba perprasti žaidimą, tiksliai atlikti svyruojančio žiedelio paleidimą. Be galo įdomi veikla, kurioje kovosite su savo priešininku. Prie žaidimo yra pridedama tam skirta skaičiavimo lentelė, kurioje vizualiai matysite kaip jūs ar jūsų varžovas artėjate prie pergalės.

KUKURŪZŲ SVAIDYMAS – iš Jungtinių valstijų atkeliavęs žaidimas susidedantis iš lentų su skylėmis ir kukurūzais pripildytų maišelių. Tai nepaprastai geras ir lengvas svečių užėmimas, kuriame bus galima patikrinti visų taiklumą.

Ponas Jenga – įmonės teikianti šias nuomos paslaugas asortimente turi ir didesnį jų pasirinkimą. Taip pat verta pastebėti, kad šventę rengiantys organizatoriai dažnai jaukumą kuria pasitelkdami šventėms skirtą inventoriaus nuomą. Pavyzdžiui, jaukumui pasitelkti galima išsinuomoti momentinį fotoaparatą su tam skirta nuotraukų sienute, apšviesti renginio erdvę jaukiomis lempų girliandomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.