Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Lego konstruktorius – pirkinys, lavinantis vaiko kūrybiškumą

lego konstruktorius

lego konstruktoriusDaugelis pasakys, jog Lego konstruktoriai yra tai, į ką vaikas nenumos ranka. Norint palepinti atžalą ar nupirkti dovaną gimtadienio proga dėmesys krypsta būtent į tokius žaislus. Jų yra kokių tik nori – mažieji gali konstruoti laivus, pilis ir daugybę kitų objektų.

Nauda ir atsakomybė

Nors Lego konstruktoriai yra įdomus laisvalaikio praleidimo būdas, mamos ir tėčiai turi atsakingai išrinkti, kas iš parduotuvės lentynos gali keliauti namo. Apie konstruktorius kalbama kaip apie lavinamąją priemonę, naudingą atminčiai. Tačiau reikia prisiminti ir atsakomybę. Pirmiausia gamintojai privalo susikoncentruoti ir siekti aukščiausios kokybės. Na, o tėvams tenka uždavinys nenupirkti netinkamo žaislo.

Pavyzdžiui, jei vaikui penkeri metai, o padovanosite konstruktorių, ant kurio pakuotės yra užrašas „8+“, mintis neatrodys labai gera.

Kūrybiškumas

Vaikai svajoja, piešia, žaisdami kuria įvairiausius scenarijus. Metams bėgant gyvenimas kinta. Mokykla, galbūt aukštoji mokykla, darbas, šeima. Po truputį įsijungia realizmo mygtukas. Tačiau bent vaikystėje kūrybiškumo tikrai netrūksta. Na, o Lego konstruktorius tėvai ir specialistai šia prasme vertina teigiamai.

Kūrybiškumo sąvoka nesvetima ir patiems gamintojams. Jų išmonė ne iš piršto laužta. Juk sukuriama tokių žaislų, kad net suaugusieji norėtų pasinerti į svajonių pasaulį ir pastatyti kokį džiunglių namą ar sukonstruoti šaunią mašiną. Lego konstruktoriai – tai, kas gimsta iš svajonių, idėjų ir noro padovanoti gražią vaikystę.

Pagal pomėgius

Vaikai turi visokių pomėgių. Jei niekaip negalite nuspręsti, koks konstruktorius labiausiai pradžiugintų berniuką ar mergaitę, pagalvokite, kokia vaiko interesų sritis. Galbūt dukra buvo užsiminusi apie prabangią princesių pilį, o sūnus svajoja pastatyti policijos nuovadą? Įsiklausę į mažųjų mintis galite nupirkti tai, kas vėliau tikrai nedulkės kampe.

Platus Lego konstruktorių asortimentas – pirkėjams ir palengvinimas, ir pasunkinimas vienu metu. Iš pirmo žvilgsnio pasirinkimas įdomus, galima pirkti tai, kas atrodo patraukliausia. Parduotuvėje tikrai pavyks rasti ką nors šaunaus. Kita vertus, prekybos vietoje gali būti praleidžiama ne viena dešimtis minučių. Nežinant, kas verčiausia pinigų, kreipiamasi į konsultantus. Jiems ne tik Lego konstruktoriai, bet ir daugybė kitų žaislų yra puikiai pažįstami.

Pagal kainą

Svarbus kriterijus – kaina. Mylimam žmogui ir aukso kalnai atrodo ne per daug. Bet mąstant realistiškai skaičiai nelieka antrame plane. Džiugina tai, jog Lego konstruktoriai atitinka posakį „kiekvienam pagal kišenę“. Kuo didesnis, sudėtingesnis ir įspūdingesnis žaislas, tuo jis bus brangesnis.

Nedidelis Lego objektas kainuoja kelis eurus, bet yra ir gerokai prabangesnių žaislų. Vaikams norisi suteikti viską, kas geriausia, tad konstruktorių paklausa nemenka.

 

Galima teigti, jog Lego konstruktorius – įvairiapusiškumo simbolis. Tai daiktas, skatinantis kūrybiškumą, orientuotas į skirtingus pomėgius. Iš parduotuvės lentynos imdami tokį žaislą tėvai patys pasvajoja, kad norėtų atsipūsti nuo darbų ir pakonstruoti kartu su vaiku.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.