Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Neįtikėtini sargių panaudojimo būdai

prezervatyvai Prezervatyvai labai dažnai yra naudojami ne pagal savo tiesioginę paskirtį. Dažnai įvairiose šalyse žmonės naudoja prezervatyvus ne tik lytinei sueičiai, bet ir tikrai neįprastose situacijose.

Pakalbėkime apie Kobos valstybę. Kuba yra žinoma savo protekcionizmo ir uždarumo šalis Pasaulyje.. Tai Kuboje, dar galima iįvysti tuos senovinius automobilius. O dabar paklausykite – Kubos gyventojai sargius naudoja net ir žvejyboje, vyno rauginime, padangų taisyme, kirpyklose, vaikų gimtadieniuose ir t.t.

Mus Lietuvius , tai turbūt tikrai gali gerokai nustebinti, kam jie tai daro? Tačiau, neturtingų šalių gyventojų, tokie prezervatyvų panaudojimai išvis nestebina. Matote, kadangi esant dideliam reikalingų prekių trūkumui šalyje ir labai mažiems atlyginimams, nebrangūs arba prezervatyvai pigiau importuojami iš Azijos arba Amerikos, tampa labai patraukli prekė Kuboje ir kitose skurdžiose šalyse. Sargiai, tokiose šalyse kaip Kuba, yra gerokai pigesnė prekė, negu tos prekės, kuo jie yra pakeičiami.

Kuboje ypač pigūs sargiai dar yra todėl, kad šalis ir jos prezidentas daro viską, kad prezervatyvai, būtų pigūs ir visiems prieinami. Jie nenori, kad plistų ligos, bei nebūtų neplanuotų nėštumų.

Kubos gražiose vandenyno pakrantėse lengva išvysti daug pilnai pripūstų prezervatyvų plūduriuojančių tiesiog virš vandens netoli krantų arba prie žvejų valtelių. Šie sargiai yra naudojami žvejybai, kadangi šalyje tikros žvejybinės plūdės yra labai brangios arba išvis jų neįmanomą įsigyti, taigi sargiai atstoja juos labai gerai.

Ne tik Kuboje, bet ir kitose regionuose bei šalyse sargiai yra naudojami vyno pramonėje. Smulkūs ūkininkai, vyno gamintojai, vynuogių sulčių ekstrakto didelius butelius-bačkas rūgimui uždarinėja sargiais. Sargius tiesiog užmauna ant butelio vietoje kamščių, pasak jų tai padeda fermentavimui bei pakelti alkoholio koncentraciją vyne.

Kaip ir minėjome anksčiau, prezervatyvai Kuboje yra naudojami ir grožio industrijoje – kirpyklose bei grožio salonuose. Kirpėjos naudoja sargius savo salonuose, jie yra naudojami pakeisti gumeles. Be gumelių, kurios yra gan brangios, kirpėjos negalėtų atlikti paslaugų, kurių nori klientai. Tiesiog jie labai gerai pasitarnauja ir prilaiko plaukus šukuosenos darymo metu.

Taip pat, sargiai Kuboje yra naudojami kaip balionai vaikų gimtadieniuose ir kitose šventėse.

Daug neturtingų šalių, kuriose trūksta tam tikrų labai paprastų, bet reikalingų prekių,  dažnai nepakeičiamu daiktu tampa tieisog mums visiems gerai žinomi sargiai.

Straipsnis parengtas https://www.sargiai.lt/ komandos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.