Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Oro tarpų šiltinimas biria vata Isover Insulsafe: kodėl reikalinga?

Jeigu gyvenate senesnės statybos gyvenamajame name, kuris jau matęs ne vieną dešimtmetį, ko gero, esate susidūrę su pelėsiu. Tuščiame oro tarpe cirkuliuoja šaltas oras ir įprastai renkasi drėgmė, o būtent dėl to kambarys greitai atšąla ir pelija vidinės namo sienos. Papasakosime, kodėl tokiu atveju gali padėti oro tarpų šiltinimas ir kaip jis veikia.

Namų šiltinimo ekspertai ir profesionalai darbus visada atlieka kokybiškai ir taip, kad rezultatai jus džiugintų ne vienus metus. Būtent todėl oro tarpų šiltinimas biria stiklo vata Isover Insulsafe yra ypač efektyvus būdas visų, anksčiau jau paminėtų problemų sprendimui. Dėl unikalios mineralinės vatos struktūros, taip apšiltintas oro tarpas per trumpą laiką išdžiūva ir sustabdo pelėsio plitimą, bei užkerta kelią šalto oro patekimui į namą, todėl šiluma išlaikoma ilgiau, taigi ir šildymui turite išleisti mažiau pinigų.

Šiltinimas biria stiklo vata Isover Insulsafe atliekamas tankiai ir strategiškai išgręžiant sienoje vos 2 centimetrų skylutes, kad visa ertmė būtų kokybiškai ir kruopščiai užpildyta biria stiklo vata. Naudojama būtent speciali Isover Insulsafe vata, kadangi ji kvėpuoja, negeria drėgmės, todėl tinka visoms įvairioms sienų konstrukcijoms, o ypač medinėms. Tokia vata su laiku nesukrenta ir suteikia ilgaamžį efektą, taigi yra puiki investicija žvelgiant ir į ateities perspektyvą. Užpildžius oro tarpus, meistrai visas skylutes užglaisto, taigi yra nepaliekamos jokios intervencijos žymės, nesugadinamas namo vaizdas.

Toks oro tarpų šiltinimas smarkiai paveikia šilumos energijos suvartojimą, pačią namų šilumą ir jaukumą. Taigi, pasirinkę tokį pastato tvarkymo būdą, tikrai liksite maloniai nustebinti ir patenkinti rezultatu.

Apskritai oro tarpų šiltinimas turi ne vieną pliusą. Jis ne tik padeda visam laikui atsikratyti pelėsio ar ilgiau išlaikyti šilumą, bet ir sutaupyti šildymo sąskaitas, taip pat yra sumažinamas triukšmo patekimas iš išorės. Dar svarbu pabrėžti, kad tokia vata yra nedegi, todėl tikrai galėsite jaustis saugūs.

Oro tarpų šiltinimas biria stiklo vata Isover Insulsafe – puiki investicija, kuria galėsite džiaugtis tikrai ne vienerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.