Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Patikimos padangos

padangos

padangosKiekvienam vairuotojui ateina toks metas, kai reikia keisti padangas. Neretam iškyla nemažai klausimų, juk padangų rūšių yra tikrai nemažai, o taip pat siūlančių parduotuvių šiuos gaminius yra ne viena. Dažnam iš mūsų nesinori itin daug mokėti už padangas, todėl norimasi surasti optimalų variantą, kuris perdaug nepaplonintų piniginės, tačiau taip pat būtų ir patikimas. Taigi, kur ir kokias padangas pirkti?

Turbūt žinote, kad yra universalios, vasarinės ir žieminės padangos. Renkantis universalias padangas galima pamiršti apie padangų keitimą, tačiau reikėtų žinoti, kad šios padangos greičiau ir nusidėvi. Dauguma specialistų teigia, kad geriau rinktis vasarines ir žiemines padangos, nes jos yra patikimesnis variantas, kadangi jos yra pritaikytos būtent tam tikriems sezonams, taigi visi saugumo kriterijai yra patikimesni. Žieminės dygliuotos padangos daug geriau apsaugo nei universalios, o taip jų stabdymo koeficientas yra daug geresnis.

Norite sutaupyti renkantis padangas? Visiem žinomos restauruotos padangos, kurios leidžia sutaupyti nemažą sumą pinigų. Specialistai pažymi ir tai, kad su tokiomis padangomis gali važinėti tik senesni automobiliai, nes naujesni automobiliai yra daug jautresni, taigi naudojant restauruotas padangas gali atsirasti tam tikrų problemų su pakaba, bėje važinėjant tokiomis padangomis sumažėja komfortas. Dar vienas būdas sutaupyti yra naudotos padangos. Renkantis tokio tipo padangas vienas svarbiausių dalykų yra protektoriaus likutis. Jei yra likę 70 – 80 procentų, tuomet tai tikrai puikus būdas padangos pigiau įsigyti. Tačiau jei yra likę mažiau tuomet yra labai didelė tikmybė, kad jau po sezono teks ieškoti naujų padangų. Šios padangos Vilniuje yra gana populiarios, nes nemažai vairuotojų siūlo tokio tipo padangas. Na ir dar vienas būdas sutaupyti tai padangos internetu. Padangos internetu ne tik leidžia sutaupyti pinigų, bet ir laiko, nes nereikia niekur važiuoti. Daugelis teigia, kad padangos pigiau internete yra maždaug nuo 5 – 10 procentų. Daugelis baiminasi, kad įsigytos padangos internete bus netinkamos, tačiau dėl šito nereikėtų baimintis, nes beveik kiekviena internetinė parduotuvė leidžia pasirinkti padangos pagal automobilį.

Taigi, padangų rūšių ir būdų įsigyti yra ne vienas, todėl reikėtų apsispręsti ir pasirinkti Jums tinkamiausią variantą, kuris Jus džiugintų.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.