Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Plokščias pilvas prieš vasarą

Įtemptas miesto ritmas dažnai neleidžia mums sudaryti mitybos pusiausvyros taip, kad valgiai būtų reguliarūs ir aprūpintų mūsų kūną įvairiomis maistinėmis medžiagomis, vitaminais ir mikroelementais. Mes dažnai valgome tada kada galime, o stresas, susijęs su darbu, dažnai sumažina arba padidina apetitą arba prisideda prie netinkamo maisto įsisavinimo.

Esant tokiam gyvenimo ritmui, masažų kursai ir  dietų stebuklai netenka prasmės. Turime kuo efektyviau, saugiau ir ekonomiškiau atsikratyti riebalų pertekliaus, o ypač tai aktualu artėjant vasarai.

Pasirodo, kad ne visi žmonės psichologiškai atlaiko dietas, o kartais reikia koreguoti tik vieną probleminę zoną ir priversti visą kūną mesti svorį tiesiog nėra prasmės.

Būtent riebalų nusiurbimas yra būtent chirurginė operacija, skirta pakeisti riebalų sankaupų pobūdį tam tikrose kūno vietose. Tai reiškia, kad nechirurginis riebalų nusiurbimas tiesiog negali būti, nes riebalų nusiurbimas yra riebalų pašalinimas, o nechirurginiai metodai siūlo tik tas priemones, kurios padeda skaidyti riebalus, kurie, kaip manoma, išsiskiria iš organizmo per limfą ir kraujotakos sistemą.

Viena populiariausių estetinių operacijų yra pilvo plastika. Ši procedūra apima odos ir poodinių riebalų perteklių pašalinimą iš pilvo. Sumažinti pilvą po gimdymo ar reikšmingo svorio metimo yra patraukli išeitis daugeliui.

Pilvo plastika leidžia susidoroti su šiais neigiamais reiškiniais:

  • odos patempimas ir elastingumo po gimdymo;
  • odos suglebimas dėl svorio kritimo;
  • poodinio riebalų sluoksnio perteklius, kurio negalima pašalinti jokiu kitu būdu;
  • priekinės pilvo sienos suglebimas;
  • stiprus pilvo raumenų tempimas;
  • poodinių riebalų perteklius;

Vienos iš šių problemų buvimas ir dažniausiai jų derinys tampa pilvo plastinės operacijos procedūros poreikiu.

Dėl priekinės pilvo sienos odos ir poodinių riebalų sumažinimo verta kreiptis tik į specializuotas klinikas, kurios turi atitinkamas licencijas ir pažymėjimus, taip pat turi pakankamai darbo patirties ir gerą reputaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.