Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Praktiški patarimai planuojantiems siųsti siuntą į Airiją

Kasdien Airiją pasiekia šimtai, o kartais  net tūkstančiai siuntų iš Lietuvos. Į šią šalį keliauja lauktuvės ten laikinai dirbantiems ar likusiems gyventi tautiečiams bei verslo partneriams. Tad siuntos į Airiją ir su jomis susiję klausimai yra aktualūs didžiajai daliai Lietuvos gyventojų. Pasidalinsime praktiškais patarimais šia tema.

Reikiami siuntos dokumentai

Airija yra Europos Sąjungos narė, todėl siuntos į Airiją gali būti siunčiamos be deklaracijos muitinei. Šiuo atveju tereikia suformuoti siuntos gabenimo užsakymą su įmone, kuri pristatys siuntą bei kuri pasirūpins ir visomis likusiomis  su dokumentais susijusiomis smulkmenomis.

Individuali trukmė

Jei svarstote, per kiek laiko siuntos į Airiją pristatomos, žinokite, kad siuntų pristatymo trukmė gali svyruoti nuo 1 iki 4 dienų. Pasirinkus skubų Express pristatymo būdą, siunta Airiją gali pasiekti 1 – 2 dienų bėgyje, o Economy pristatymo terminas trunka 3 – 4 dienas.

Kainų rodikliai

Siuntos gabenimo kaina priklauso nuo to, kuriuo būdu gabenamos siuntos į Airiją (Express ar Economy) bei nuo siuntos svorio ir matmenų. Paprastai standartinis mokestis skaičiuojamas už siuntas, sveriančias iki 30 kg. Tokių siuntų pristatymas į Airiją kainuoja apie 35 eur. Tuo tarpu norint į Airiją siųsti sunkesnius daiktus, gali tekti mokėti dvigubai ar net trigubai.

Patogumas

Planuodami siųsti siuntą į Airiją nepamirškite pagalvoti ir apie savo bei siuntos gavėjo patogumą. Bene patogiausiu procesu pasižymi siuntų pristatymas nuo durų iki durų. Šiuo atveju nei jums, nei siuntos gavėjui nereikės niekur vykti, o siunta bus pristatyta dar greičiau.

Vežėjo pasirinkimas

Spręsdami į kieno rankas atiduoti Airijoje gyvenantiems giminaičiams skirtą siuntą, ieškokite ne pigiausio, bet patikimiausio varianto. Įmonės, kurių specializacija yra siuntos į Airiją ir saugus jų pristatymas, visuomet pasiūlys ne tik geriausias paslaugas, atitinkančias individualius poreikius, bet ir patrauklias kainas. Be to, oficialūs siuntų gabentojai visuomet suteikia siuntos identifikacinį numerį, pagal kurį galima matyti siuntos buvimo vietą.

Pasinaudojus šiais patarimais būsite ramūs, kad siunta greitai, sklandžiai ir saugiai pasieks Airijoje gyvenančius artimuosius. Tad vykite abejones šalin ir pradėkite pakuoti nuoširdžią staigmeną!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.