Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Reklama internete gali būti ir nelegali

SEO paslaugas

SEO paslaugasNorint išreklamuoti savo interneto svetainę, būtina tinkamai ir atsakingai suplanuoti visą strategiją, o svarbiausia – privalu vengti nelegalių reklamos būdų. Taip, reklama internete yra skirstoma į legalią ir nelegalią. Galbūt pirmą kartą tai girdite, tačiau nelegalūs reklamos būdai gali atnešti ne tik skaudžių pasekmių interneto svetainei, bet ir apskritai – galite būti baudžiami teisėsaugos institucijų. Tarp nelegalių reklamos būdų reikėtų paminėti neleistiną SEO strategiją bei reklamą, pažeidžiančią įstatymus. Internete jūs galite reklamuoti tik tas interneto svetaines, kurios nepažeidžia jokių teisės aktų. Tad, kurios svetainės gali būti laikomos nelegaliomis ir kokių reklamos metodų internete naudoti neturėtumėte?

  • Azartinių lošimų svetainės negali būti reklamuojamos, siekiant skatinti lošimus. Jeigu jūs ketinate teikti reklamos paslaugas internete, tai turėtumėte žinot, kad mūsų šalies įstatymai draudžia agituoti azartinių žaidimų lošimą. Į azartinius lošimus yra įtraukiamos visos lažybų svetainės, taip pat pokerio svetainės bei virtualūs kambariai. Įprastai tokia reklama yra kuriama be jokių agitacinių šūkių – azartinių lošimų bendrovės gali internete reklamuoti tik savo svetainės pavadinimą, įmonės pavadinimą, logotipą ir t.t.
  • LR įstatymai draudžia paskolas teikiančioms bendrovėms reklamuoti kreditus, kurie išduodami nedirbantiems asmenims. Tai reiškia, kad jokios reklaminės antraštės negali būti siejamos su bedarbių paskolomis, nes tokiems asmenims apskritai kreditai nėra išduodami. Tokia reklama yra laikoma grubiu vartojimo kredito įstatymo pažeidimu, o už tai asmenys ar bendrovės, užsiimančios tokia reklama, gali sulaukti ir milžiniškų piniginių baudų.
  • Draudžiama reklama, kuri brukama per asmeninio susirašinėjimo priemones. Prieš teikdami spam paslaugas, pasidomėkite ar jas galite teikti. Jūs negalite siųsti el. laiškų masinio siuntimo metodais, o tas pats taikoma ir žinutėms į telefonus. Reklamą gali gauti tik tie asmenys, kurie suteikia leidimą naudoti jų kontaktinius duomenis reklamų gavimui.

Kas liečia SEO paslaugas, kiekvienam besidominčiam šių paslaugų užsakymu reikėtų pasidomėti ir apie spam tipo straipsnių talpinimą. Tai yra straipsniai, kurie išverčiami iš kitų kalbų, ir naudojant vertėjų įrankiais, dar kartą verčiami į kitą kalbą, jog žodžių kratinys nuolatos būtų skirtingas – tai nelegalūs metodai, už kuriuos paieškos sistemos gali skirti nuobaudas jūsų svetainei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.