Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Renginių fotografai, neimantys fiksuoto mokesčio

Jau pats straipsnio pavadinimas skamba pikantiškai ir atrodo, kad tai – tik pigus antraštės triukas. Tačiau tai – tikra tiesa ir renginių fotografai šiais laikais gali neimti fiksuoto mokesčio už fotografavimo darbus Jūsų organizuojamoje šventėje, seminare, ar kitokio pobūdžio renginyje. Kaip tai veikia?

Jei dar negirdėjote, Lietuvoje pasirodė nauja fotografų platforma, kurioje renkasi visi renginių fotografai. Galėsite rinktis iš keleto fotografų, kurie Jūsų renginio dieną bus laisvi ir priimtų Jūsų pasiūlymą. Kaip ir viskas, taip ir renginių fotografai, dabar gali būti surandami bei užsakomi internete. Nauja svetainė, kurioje bet kuriuo paros metu gali ieškoti fotografo savo būsimam renginiui – Photo1Moment.com. Tai – pats inovatyviausias ir patogiausias fotografo užsakymo būdas rinkoje. Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe greitai ir labai paprastai rasti žmogų, kuris galės užfiksuoti visas netikėtas renginio akimirkas, nufotografuoti visų dalyvių portretus bei pateikti rezultatus, kad šią šventę atsimintumėte ilgam.

renginių fotografaiTikriausiai pati svarbiausia detalė – ta, kad visas renginio nuotraukas galėsite įsigyti taip pat internete. Fotografas pateiks fotografijas ir Jūs patys galėsite jas visas ramiai ir atidžiai apžiūrėti ir nuspręsti, kurių norite. Tad mokėsite tik už realius darbus, o ne tam, kad fotografas tiktai ateitų ir būtų renginio metu. Šiuo atveju laimi abi pusės. Užsakovui bus pateikti kokybiški darbo rezultatai, o fotografas bus suinteresuotas dirbi kuo profesionaliau, kad nebūtų gėda parodyti darbus renginio organizatoriams ir dalyviams.

Viskas, kas yra reikalinga, kad pasinaudotumėte Photo1Moment.com paslauga yra fotografo užsakymas internetinėje svetainėje. Veikimas labai paprastas – renginių fotografai fiksuoja renginių akimirkas, o tada jau patys žmonės bei organizatoriai skuba ieškoti nuotraukose savęs ir tiesiogiai užsisakinėja fotografijas patys.  Iki šiol neteko girdėti analogiškos veiklos Lietuvoje, tad projektas įsivažiuoja didžiuliu pagreičiu ir sparčiai auga ne tik fotografų, bet ir užsakovų būrys. Suskubkite rezervuoti patį geriausią ar labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį fotografą savo būsimam renginiui ir džiaukitės kokybiškomis, spalvingomis bei žaismingomis fotografijomis, kurios galės papildyti Jūsų fotoalbumą. Siūlome remtis šiuolaikiniais rinkos pasiūlymais ir mokėti ne už pastangas, o realius rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.