Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Renkamės vibratorių iš sex shop’o

vibratoriai

vibratoriaiSekso reikmenų parduotuvėse apsiperka vis daugiau žmonių. Vieni sekso prekes perka pagyvinti intymiajam gyvenimui, o kiti – norėdami pradžiuginti, nustebinti antrąją pusę. Paprastai savo merginas ar žmonas stebina vyrai, ieškodami joms dovanų vibratorių. Taigi verta pasidomėti, į kokias savybes, renkant pikantiškus žaisliukus, reikėtų atkreipti dėmesį.

Pirma, kaina. Nors kiekviena sex shop nustato skirtingus įkainius, visgi egzistuoja ir bendri prekių kainų standartai. Vibratorių kainos prasideda vos nuo 20 litų, tačiau pastarieji – mechaniniai, dedami ant piršto, tad praktiškai jokių funkcijų neatlieka. Norint įsigyti geresnės kokybės vibratorių, kišenėje prireiks turėti 100 ir daugiau litų. Brangiausi, daugybę funkcijų atliekantys vibratoriai kainuoja iki 500-600 litų, tačiau pirmai pradžiai užteks gerokai paprastesnio sekso žaislo, tad šios sumos investuoti tikrai neverta, nebent tiksliai žinote, ko nori jūsų partnerė arba sekso žaisliuką perkate jau nebe pirmą kartą.

Antra, medžiagos. Paprastai vibratoriai gaminami iš tokių medžiagų kaip specialus stiklas, guma, metalas ar silikonas. Pastarieji laikomi brangiausiais ir prabangiausiais bei ilgaamžiais, be to, silikonas yra medžiaga, nesukelianti alergijos ir saugi naudoti net medicinoje. Nors silikoniniai žaisliukai be galo gerai slysta ir yra švelnūs, siekiant geresnių pojūčių, dažnai drauge perkami ir specialūs lubrikantai.

Trečia, spalvos. Rekomenduojama rinktis neutralios spalvos vibratorių – baltą, juodą ar rožinį. Gaminami ir itin ekstravagantiški, pavyzdžiu, metalo spalvos sekso žaislai. Vaikinai, vyrai neprašaus pasirinkę violetinius, raudonus žaisliukus – tokios spalvos vibratoriai paprastai patinka karštoms merginoms ir moterims.

Ketvirta, atsparumas drėgmei. Nors daugelis vibratorių yra atsparūs drėgmei, tai dar nereiškia, kad juos galima naudoti vandenyje. Taigi pasidomėkite, ar vibratorius atsparus ne tik drėgmei, bet gali būti ir maudomas, kad, reikalui esant, naujoji jo savininkė prietaisą galėtų naudoti duše arba vonioje.

Penkta, kitos savybės. Pasidomėkite, ar vibratorius įkraunamas, ar naudojamas su baterijomis. Geriau rinkitės įkraunamą – jis patvaresnis ir galingesnio motoro, be to, juk baterijos gali išsikrauti pačiu netinkamiausiu momentu. Patys suprantate, ką tai reiškia. Jei visgi parinkote vibratorių su baterijomis, drauge padovanokite ir pakuotę ar kelias tinkamų elementų.

2 thoughts on “Renkamės vibratorių iš sex shop’o

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.