Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ruošiatės kapitaliniam namo remontui? Pagalvokite apie pastolių nuomą

pastolių nuoma

pastolių nuomaStatybos ar remontas daugeliui asocijuojasi su didelėmis išlaidomis, todėl visi stengiamės ieškoti pigesnio varianto: samdomės „meistrus“, tikrai ne nuo šalčio pamėlynavusiomis nosimis, ieškome pigesnes statybos paslaugas teikiančios bendrovės arba į darbus kimbame patys, žinoma, jei sugebame atskirti glaistą nuo skiedinio. Taigi, jei remonto darbus nusprendėte paimti į savo rankas, vertėtų pagalvoti apie pastolių nuomą, nes jų pirkti, jei statybos nėra jūsų pajamų šaltinis, tiesiog neapsimoka.

Pastoliai – iš įvairių medžiagų gaminama, laikinai surenkama ir lengvai transportuojama konstrukcija, be kurios tikrai neišsiversite dirbdami didesniame aukštyje. Seniau pastoliai buvo gamina iš medžio, tačiau tai gana atgyvenęs ir nesaugus pasirinkimas, nes pastoliai privalo atlaikyti ne tik dirbančių žmonių svorį, bet ir darbo įrankius, todėl šiuolaikiniai pastoliai dažniausiai yra gaminami iš aliuminio. Tiesa, jei nusprendėte, kad pastolių nuoma – paslauga, kuri išties palengvins jūsų darbus, turite žinoti, kad šiuo metu rinkoje yra itin platus šių aliuminio konstrukcijų pasirinkimas, todėl gali būti sudėtinga apsispręsti, ką išsirinkti.

  • Fasadiniai pastoliai – vieni populiariausių. Tai puikus pasirinkimas ir profesionaliems statybininkams, ir mėgėjams. Šie pastoliai vertinami už lengvą ir nesudėtingą konstrukciją bei patikimumą. Tiesa, pastolių surinkimą vertėtų patikėti profesionalams, kurie atveš ir surinks pastolius į jūsų pageidaujamą vietą.
  • Moduliniai pastoliai.  Šie pastoliai yra skirti dirbti itin dideliame aukštyje. Paprastai modulinius pastolius renkasi profesionalai, kai tenka darbuotis prie sudėtingesnės konstrukcijos pastatų. Be to, šių pastolių nuoma kainuoja brangiau.
  • Suskleidžiami pastoliai. Šie pastoliai praves, jei darbuotis reikia patalpose. Jie tvirti, mobilūs, lengvai surenkami, todėl gali neprireikti profesionalų pagalbos, ir kompaktiški.
  • Pastoliai, skirti darbui ant stogo. Tokio tipo pastolius rekomenduojama rinktis tada, kai reikia suremontuoti arba išvalyti dūmtraukį, kai keičiama stogo danga ar įstatomi stoglangiai.

Šiuolaikiniai pastoliai išties tvirti ir patikimi, o ir pastolių nuoma nėra itin brangi paslauga, tačiau nereiktų pamiršti, kad dirbant didesniame auštyje, būtina laikytis saugaus darbo reikalavimų, juk ne veltui sakoma, kad atsargų ir Dievas saugo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.