Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Rūpinamės savo klientų patogumu ir dabar lęšiai internetu dar paprasčiau

lesiai internetu

lesiai internetu

Žmonių, turinčių regos sutrikimų, skaičius sparčiai auga, tai pastebima ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Akių priežiūros specialistai įsitikinę, kad regos sutrikimus sukelia įtemptas gyvenimo ritmas, pastovus išmaniųjų prietaisų naudojimas, nuovargis.

Tyrimai rodo, kad, lyginant 2000 metų duomenis su 2050 metų oftalmologų prognozėmis, regos ydų turinčių žmonių skaičius pasaulyje pagal dabartines tendencijas turėtų išaugti net 25 proc.

Didėjant poreikiui, technologijų pagalba siekiama surasti būdus palengvinti regos problemų turinčių žmonių gyvenimus.  Kontaktiniai lęšiai yra vienas iš jų.

Geri lęšiai turėtų būti patogūs, pralaidūs deguoniui bei vandeniui, pasižymėti plonu lęšio pakraščiu, kuris suteikia komforto jausmą, turėtų nesausinti akies gleivinės, bei ypač yra vertinamas daugkartinis naudojimas. Kontaktiniai lęšiai yra nepastebimi, patogūs sportuojant ar užsiimant kita aktyvia veikla, puikiai tinka tiems, kas kompleksuoja nešioti akinius, ar nori išsaugoti natūralius veido bruožus.

Biofinity lęšiai pagaminti iš perversmą sukėlusios Aquaform medžiagos, kuri leidžia dideliam deguonies kiekiui lengvai plūsti per lęšius į akis. Dėl silikono ir hidrogelio junginio Biofinity lęšiai užtikrina didelį vandens kiekį ir suteikia patogumą visos paros metu.

Mėnesiniai lęšiai yra tiems, kurie neturi laiko jų įsidėti ir išsiimti kiekvieną dieną, kurie siekia patogumo ir lengvumo. Biofinity lęšius galima nešioti visą mėnesį neišsiimant dieną ir naktį (miegoti iki 29 naktų).  Jie yra ypatingai minkšti ir lankstūs. Kontaktiniai lęšiai mėnesiui dažnai sulaukia nuolaidų, tad juos įsigyti tikrai verta.

Dabar mūsų lęšiai internetu yra skirstomi į korekcinius bei estetinius lęšius. Spalvoti lęšiai leidžia paryškinti, patamsinti ar visiškai pakeisti natūralią akių spalvą ir gali būti nešiojami žmonių, neturinčių jokių regos problemų, tik kaip įvaizdžio detalė.

Kontaktiniai lęšiai atsiliepimai – yra geriausias garantas svarstančiam, ieškančiam, abejojančiam. Biofinity kontaktiniai lęšiai sulaukia pačių teigiamiausių atsiliepimų bei rekomendacijų, tad tikrai verta pasitikėti ir rinktis lęšius iš Biofinity. Įsigyti lęšiai internetu jūsų pageidavimu gali būti pristatomi jūsų adresu ar paštomate.

Kontaktiniai lęšiai išpardavimas ne tik nudžiugins nuolatinius klientus, bet ir sugundys naujus pirkėjus aukšta kokybe už patrauklią kainą. Mūsų prekiaujami lęšiai internetu atitinka naujausius standartus, pasižymi modernia technologija, yra patikimi ir pamėgti mūsų ilgalaikių klientų.

Lęšiai maistas geras, tačiau jūsų regėjimo sutrikimų neišspręs. Dar daug žmonių savo sveikatos problemas sprendžia savarankiškai ir mėgėjiškai, be profesionalų priežiūros. Daugelis dar aklai tiki internete rastais patarimais, ar net keistais pasiūlymais, kaip gydyti vienokį ar kitokį negalavimą. Nerizikuokite savo gerove ir paveskite savo akis kontaktiniams lęšiams iš Biofinity.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.