Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Siuntos į Mančesterį, kokia jų kaina?

Tikrai nemažai lietuvių gyvena Anglijos didžiuosiuose miestuose, todėl visai natūralu, kad žmonės siunčia vieni kitiems siuntinius. Ir nors atstumas tarp šių šalių pakankamai nemažas, tačiau tai tikrai nėra kliūtis pristatyti daiktus saugiai bei greitai. Tiesa, už tokią paslaugą reikia mokėti. Tačiau konkrečią sumą įvardinti būtų pakankamai sudėtinga. Kadangi kiekvienas vežėjas taiko individualią kainodarą. Be to, kaina nustatoma atsižvelgiant ir į patį krovinį. Dažniausiai yra vertinamas jo svoris. Tačiau kartais svarbu kriterijumi gali būti ir matmenys, ypač jeigu siuntinys nestandartinis. Taigi, kiekvienu atveju kaina skirsis. Bet apibendrintai galima būtų sakyti, jog tokia paslauga kainuos keliasdešimt Eurų gabenant įprasto dydžio siuntinį.

Kiek užtrunka pristatymas?

Tikriausiai kiekvienas nori, jog siuntinys kaip įmanoma greičiau pasiektų galutinį tikslą. Todėl ir vežėjai stengiasi juos pristatyti kaip įmanoma greičiau. Tiesa, atsižvelgiama ir į kitus niuansus. Tad kartais kelionė gali trukti ir kelias savaites. Labai daug priklauso nuo konkrečios bendrovės, kuriai patikimas pervežimas. Bet yra ir tokių įmonių, kurių vežamos siuntos į Mančesterį galutinį tikslą gali pasiekti greičiau nei per dvi paras. Kas yra bene mažiausia trukmė, žinant, kiek kilometrų tenka įveikti. Žinoma, toks greitas pristatymas yra išskirtinis ir siūlomas tiems, kas tikrai nenori ir negali laukti. Kadangi už šią paslaugą teks papildomai sumokėti.

Ar galima siųsti bet ką?

Tai irgi pakankamai aktualus klausimas. Žinoma, yra draudžiami daiktai, kuriuos pervežti per valstybių sienas nėra leidžiama. Tačiau tikrai retas juos bandys siųsti. Todėl visa kita galima drąsiai siųsti ir, pavyzdžiui, siuntos į Mančesterį keliauja pačios įvairiausios. Pradedant drabužiai, statybinėmis medžiagomis ir baigiant baldais ar netgi motociklais. Taigi, krovinys gali būti praktiškai bet koks. Tiesa, didesni ir nestandartiniai daiktai gabenami suderinus su pervežėjais dėl visų niuansų ir sąlygų. Bet tai tikrai nėra kliūtis sėkmingai siųsti motorolerį ar buitinės technikos gaminius. Ko padaryti naudojantis pašto paslaugomis būtų praktiškai neįmanoma. Būtent todėl vežėjai yra itin vertinami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.