Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Šiuolaikiškos kolonėlės namams – kuo jos mus stebina

kolonele

kolonelesGarso kolonėlės namuose – jokia čia naujiena. Dažniausiai namų kinas jungiamas prie kompiuterio arba televizoriaus, kad būtų išgaunama ypatinga garso kokybė. Viskas priklauso ne tik nuo kolonėlių, bet ir nuo kai kurių jų funkcijų. Šiandien nusprendėme pasidomėti, kuo gali nustebinti šiuolaikinės kolonėlės tuos, kas ne itin domisi šio tipo technologijomis? Suprantama, muzikos profesionalai seka naujienas ir tikrai žino, kas išeina netradiciško, tačiau plačiosioms masėms ši informacija gali būti naudinga.

Bevielės kolonėlės

Paprastai įprasta, kad kolonėlėms reikalingi laidai. Jie pastoviai susiraizgo, susipainioja ir gadina visą kambario vaizdą. Dabar laidai – atgyvenęs atributas. Šiuolaikinės kolonėlės gali būti belaidės, štai kaip Focal EASYA. Vienintelis laidas, kuris joms yra reikalingas – elektros jungikliui. Visa kita atliekama per Bluetooth. Belaidės kolonėlės paprastai turi specialų valdiklį (hub), kuris taip pat veikia be laidų. Tiesa, esant reikalui, prie valdiklio galima prijungti ir analoginę techniką naudojantis analoginėmis audio jungtim. Tai labai pažangi sistema, nes per Bluetooth galima lengvai prisijungi prie kompiuterio, planšetės, išmaniojo telefono.

Tokios garso kolonėlės paprastai yra gana brangios, tačiau ar investicija bus to verta? Tikrai verta, nes kokybiškas garsas ir nesudėtingas valdymas tikrai atsiperka su kaupu bet kuriuose namuose, kur namų kinas ir vakarėliai yra gana dažni.

Kojelės

Kolonėlės paprastai yra kabinamos arba statomos tiesiog ant grindų, nes turi stabilų pagrindą. Aišku, gali būti ir stovas. Neseniai Lietuvoje pasirodė Sonus Faber OLYMPICA II kolonėlės, kurios pasiruošusios jus nustebinti. Ne, ne medžio ir odos deriniu, bet… kojelėmis. Tai ne stovas, tai keturios mažos metalinės kojelės, kurios atrodo gana įdomiai.

Kam to reikia? Sunku paaiškinti, bet toks buvo dizainerio sumąstymas.

Tiesa, reiktų iš karto paminėti, kad dizainas šioje prekių grupėje yra itin svarbus. Juk renkatės ilgametį baldą, interjero elementą, kuris stovės kampe ir bus dar ir gražus.

Netradicinės formos

kolonelePaprastai namų kolonėlės primena nedideles spinteles. Jos stovi kampe, jų niekas netrukdo, tačiau kartais pasitaiko ir išimčių. Štai pavyzdžiui Wharfedale Diamond DFS kolonėlės primena bangą. O Audac ASP20 kolonėlė – kabančią lempą, o tiksliau jos gaubtą. Taip kolonėlės tampa tikra interjero detale. Yra net pranykstančių kolonėlių. Štai Bose 191 – įmontuojamos kolonėlės į sieną. Kam tas monolitas, jei galima kažkaip įdomiau perduoti garsą. Tiesa, išskirtinių formų kolonėlių garso galimybės mažesnės, nei tradicinių.

Garso kolonėlės turi būti kokybiškos, nes tik kokybiška muzika džiugina namų šeimininkų ausis ir širdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.