Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Tepalai

TepalaiInternetinė prekyba Lietuvoje klesti. Tam yra realių priežasčių – greitas ir paplitęs internetas, puikūs IT specialistai, patogus atsiskaitymas el. bankininkyste, greitas pristatymas. Dėl to ir kainos tam tikroms prekėms yra patrauklios.

Tepalai internetu – ne išimti. Dabar bent 50-je elektroninių parduotuvių galima įsigyti alyvą ir tepalų savo automobiliui. Kurjeris per pora dienų pristato prekes bet kurioje Lietuvos vietoje. Tepalai – ne tortas, per savaitę nesugenda, todėl juos galima įsigyti bet kada, kai tik randama gera kaina. Tai ne sezoninė prekė, nes keisti tepalus reikia bent kartą per metus arba nuvažiavus 10 000 km. Tokia rida gali nutikti ir metų viduryje, ir sutapti su padangų keitimo laikotarpiu. Bet kuriuo atveju tepalus internete rekomenduojama pirkti tada, kai vyksta įvairios akcijos.

Ne paslaptis, kad kokybiški tepalai yra gana brangūs. Jų gamybos ir logistikos bei rinkodaros kaštai – milžiniški. Ir tas išlaidas turi padengti kiekvienas buteliukas. Elektroninėse parduotuvės perkami tepalai – puikus būdas sutaupyti, nes

  • Alyva nelaikoma pardavėjo sandėliuose, ji iš karto imama iš tiekėjų. Taip sutaupoma sandėliavimo išlaidoms.
  • Nereikia konsultanto, kuris padėtų jums išsirinkti tepalus. Kai gaunamas užsakymas, visa automatizuota sistema suveikia taip, kad tepalai iš tiekėjo užsakomi per kelias minutes ir tada jau viskas priklauso nuo kurjerių.
  • Nereikia parduotuvės, kurioje tepalai būtų eksponuojami ir reklamuojami. Juk į nedidelę parduotuvę nesutalpinsi 100 tepalų rūšių. O interneto parduotuvėje kad ir 1000 telpa. Liks tik išsirinkti pagal poreikius ir pomėgius (taip, ir tarp automobilininkų yra tik tam tikrų prekės ženklų gerbėjų).
  • Žinoma visa techninė informacija. Elektroninėje parduotuvėje galima pateikti visą techninę informaciją. Taip lengva palyginti skirtingas alyvas pagal norimus kriterijus. Parduotuvėse tai būtų sunku padaryti, o elektroninėje erdvėje – gana paprasta.
  • Nuolatos vyksta sandėlio „valymas“, tad likusios prekės yra parduodamos pigiau. Tai aktualu tiems, kam reikalingas 1 buteliukas alyvos.

Alyvos internetu yra pigesnės, neabejokite tuo. Reikia tik sugaišti šiek tiek laiko ir surasti tinkamiausią ir pagal kokybę, ir pagal kainą. Be to tai patogu švenčių metu, nes nereikia stovėti eilėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.